Etui na telefon dla dzieci, dziewczynki i chłopca  

Jest 211 produktów.

Etui na telefon dla dziewczyny.

Każdy kobieta szuka czegoś innego i ma inne oczekiwania wobec etui na telefon. Aby ułatwić dziewczynkom znalezienie idealnego produktu dla siebie, poniżej prezentujemy katalog etui, co do których mamy pełne przekonanie, że wpadną w oko młodym przedstawicielkom płci pięknej. Nie brakuje tutaj różnych odcieni koloru różowego, który jest często deklarowanym kolorem ulubionym, oscylującego od delikatnych pasteli, po mocniej nasycone odcienie wchodzące w fuksję, o powłoce matowej i metalicznej. Jedną z propozycji jest lśniące, intensywnie zabarwione etui na iPhone 5, lecz uwagę przykuwa także etui w delikatniejszym odcieniu, o wytłaczanej teksturze przypominającej kultową torebkę Chanel, dedykowane modelowi iPhone 6. Dziewczyny lubią biżuteryjne świecidełka, więc te również dostarczamy poprzez oferowane etui. Brokat i drobne, mieniące się elementy zamknięte w płynnej konsystencji przyciągają wzrok, wzbudzając zainteresowanie koleżanek. Takie etui dostępne jest m.in. dla modeli Galaxy Grand Prime i iPhone 4.

Jakie korzyści wynikają z posiadania pokrowca na telefon?

Zastanawiasz się, jaki jest sens zakupu etui na smartfona? Otóż, główną funkcją każdego produktu tego rodzaju jest ochrona przed późniejszymi skutkami ewentualnych upadków. Te skutki mogą przybrać wagę stłuczeń, zarysowań lub poważnych uszkodzeń konstrukcji urządzenia. Nakładki ochronne na urządzenia mobilne pełnią także funkcje ochraniaczy przed zabrudzeniami w postaci kurzu, który jest dość niebezpieczny dla wszystkich smartfonów. Kurz osadzać się może w wielu szczelinach, takich jak głośnik czy wejście służące do ładowania telefonu. Dodatkowo, każdy futerał powinien spełniać funkcje estetyczne, zgodne z najnowszymi trendami. W ten sposób, za przystępną cenę i brak ingerencji w konstrukcje urządzenia, można je zabezpieczyć, a oprócz tego ciekawie ozdobić.

Kolorowe etui jak w bajce

W związku z tym, że postaci z bajek stały się coraz częściej pojawiającym się motywem na akcesoriach na urządzenia mobilne, nasz sklep postanowił przygotować wyjątkową kolekcje, w której zawarte będą tylko produkty kolorowe i nawiązujące do poszczególnych filmów lub bajek. Asortyment tej kolekcji jest niezwykle szeroki. Są to świetne produkty zarówno dla osób dorosłych, jak i dzieci, szczególnie dziewczynek. Wszystkie akcesoria zostały precyzyjnie wykonane i posiadają na swojej powierzchni kolorowy nadruk nawiązujący do bohaterów takich bajek jak na przykład Królewna Śnieżka, Kopciuszek, Śpiąca Królewna i wiele innych. Produkty te są atrakcyjne i dostępne dla wszystkich modeli telefonów znanych marek, jak przykładowo na Samsunga Galaxy S5.