Filcowe etui na telefon  

Jest 20 produktów.

Filcowe etui na telefon

Żyjąc w XXI wieku, ciężko wyobrazić sobie wykonywanie codziennych czynności bez posiadania nowoczesnego smartfona. Kiedy jednak już się takie urządzenie posiada, warto zabezpieczyć je przed zarysowaniami lub stłuczeniami. W tym pomóc mogą tylko wyjątkowe gadżety z najlepszych materiałów, jakimi są pokrowce. Produkty oferowane przez nasz sklep, są trwałe i solidnie wykonane. To jednak nie przeszkadza w tym, aby były stworzone z miłych w dotyku materiałów oraz modnie ozdobione. Wszystkie akcesoria to niezwykle elastyczne etui, które dopasowują się do wymiarów i kształtu urządzenia, a dodatkowo są precyzyjnie wykonane i właśnie dlatego posiadają wszelkie niezbędne wycięcia na przyciski i złącza systemowe.

Filc – delikatność oraz trwałość

Ostatnimi czasy bardzo popularne są kabury z filcu. Jest to materiał trwały oraz przyjemny w dotyku, a ponadto lekki. W przeciwieństwie do niektórych, słabej jakości akcesoriów, produkty wykonane z filcu nie rysują, ani nie przecierają powierzchni smartfona. Wiele użytkowników, którzy korzystają z tego rodzaju kejsa, cenią sobie nie za duży rozmiar, co może być szczególnie przydatne w przypadku kobiet, noszących swoje urządzenia mobilne w torebkach. Jedną z zalet produktów tego rodzaju jest ich wygląd oraz niepowtarzalne, a także stylowe wzornictwo, zgodne z najnowszymi trendami. Pozwala to na wyróżnienie się z tłumu oraz ochronę, która jest najważniejsza w przypadku smartfonów takich jak między innymi HTC ONE M8. Jest to także świetna alternatywa na prezent, który będzie nie tylko ładnie się prezentował, ale również będzie bardzo praktyczny.

Wyobraź sobie sytuację, kiedy idziesz ulicą, wyciągasz swój telefon z kieszeni niefortunnie go chwytając, przez co wypada nam z dłoni i ląduje na betonowym chodniku… Myślę, że nie raz mieliście taką sytuację, więc znacie ten ból. Oczywiście nie potrzeba takich sytuacji, żeby telefon się porysował na przykład, bo nawet trzymając go razem z monetami, mogą pojawić się zarysowania. Warto, więc zakupić jakiś pokrowiec, który sprawi, że przez długi czas będziemy się cieszyć idealnym wyglądem naszego smartfona. Jednym z bardzo ciekawych opcji jest filcowe etui na telefon, ponieważ wykonane jest z dziwnego materiału, który na pewno przypadnie do gustu nie jednemu posiadaczowi.

Filc to taki fajny materiał, który w dotyku jest niesamowicie delikatny i miły, ale bardzo wytrzymały, poziom wytrzymałości zależy od grubości tego materiału nałożonego na etui. Oczywiście mamy wsuwki na telefon z takiego materiału, z filcu mamy również kabury czy pokrowce z plastikiem w środku na zatrzaśnięcie naszego telefonu w nim. Wybór jest niesamowity, możemy wybierać kolory do woli, a co jest także ciekawe to możliwość haftu na tym materiale, więc możemy sobie na przykład napisać na nim swoje imię. Oprócz tego, że ten materiał jest bardzo fajny w dotyku i wytrzymały to również niesamowicie wygląda, bardzo elegancko, jeżeli wybierzemy odpowiedni kolor, albo oryginalnie i ciekawie, kiedy wybierzemy jaskrawe odcienie. Cena tych etui jest bardzo niska, przeważnie wydamy kilkanaście lub kilkadziesiąt złotych za dobrej jakości modele. Warto, więc zakupić coś takiego na naszego iPhone 7 na przykład.