Etui na telefon z okazji Walentynek  

Jest 715 produktów.

Etui na telefon jako prezent na Walentynki

Święto zakochanych to wyjątkowa okazja, aby wyrazić swoje uczucia drugiej osobie. Z tego powodu, zakochani często decydują się na różne oryginalne prezenty, a do jednych z nich należą pokrowce na telefony. Etui na smartfona jako prezent na Walentynki jest prezentem uniwersalnym, gdyż można je podarować zarówno mężczyźnie, jak i kobiecie. Oczywiście wzorami, które najczęściej są wykorzystywane do ozdabiania tego rodzaju akcesoriów są serduszka, róże i wiele innych. Jednak ze względu na szeroki asortyment naszego sklepu, można znaleźć wzory i grafiki bardziej minimalistyczne, pokryte mniejszą ilością ozdób czy też napisów.

Obudowa odpowiednia także na inne okazje

Nakładka ochrona wyrażająca miłość, może zostać podarowana drugiej połówce także bez okazji. Bez względu na wszystko, akcesorium nadal będzie pełniło funkcje zdobnicze oraz ochronne. Jest to bardzo istotne, gdyż produkt tego rodzaju ma nie tylko cieszyć oko, ale również właściciela, który może być spokojny o bezpieczeństwo swojego urządzenia. Ważne jest to, że jedno akcesorium w przystępnej cenie, może spowodować, że nigdy nie zaistnieje potrzeba wydawania majątku na przykładową wymianę wyświetlacza. Ponadto, akcesorium zwiększa komfort użytkowania, a jego materiał nie powoduje ślizgania się w dłoni. Posiadamy produkty dostępne na wiele modeli urządzeń różnych marek, w tym Samsunga Galaxy A5 2017.

Etui na telefon to super prezent walentynkowy !

Kwiaty i czekoladki to miłe, ale oklepane prezenty wręczane 14.lutego. Ciekawą alternatywą jest coś praktycznego, a jednak równie przyjemnego w swojej formie, czyli etui na telefon. Te wręczane z okazji walentynek powinno mieć romantyczny wzór, dominuje tu oczywiście kolor czerwony, najsilniej kojarzący się z miłością, i wszechobecny motyw serca. Oferta nie jest jednak ograniczona do czerwonych serduszek. Posiadacze telefonu Htc One M7 czy Htc Desire 816 mogą na przykład wybrać etui przedstawiające parę pochylających się do siebie łabędzi. Subtelnymi formami wyrazu, przywodzącymi na myśl romantyczne sceny, jest także przedstawienie zachodu słońca, zakochanej pary, przytulenia na plaży czy balonika w kształcie serca, unoszącego się na tle nieba – fotograficzna jakość wydruku podnosi estetykę tych obrazów. Takie etui na sony Xperia Z2 mogą wybrać m.in. posiadacze Samsung Galaxy czy Sony Xperia, lecz katalog modeli jest o wiele większy, w rozwijanej liście można sprawdzić czy jest tam także ten, dla którego poszukuje się etui.