Etui z okazji Halloween  

Jest 13 produktów.

Etui na telefon z motywem Halloween

Halloween to znane na całym świecie święto, podczas którego normalni ludzie mogą zamienić szare, niczym nie wyróżniające się ubrania na awangardowe stroje, pozwalające przez kilkanaście godzin poczuć się kimś zupełnie innym. Ale skoro już sami przebieramy się na imprezę, to dlaczego by tego samego nie zrobić ze swoim smartfonem? Z tej okazji nasz sklep postanowił wprowadzić kolekcje trochę inną od wszystkich. Tym razem proponujemy pokrowce, które swoją grafiką przedstawiają dynie, kości czy też nietoperze. Kombinacji jest mnóstwo, a to co wybierzesz, zależy tylko od ciebie.

Oryginalny wygląd i super ochrona smartfona

Oryginalny wygląd, to tylko jedna z funkcji która jest dość istotna dla każdej osoby korzystającej z jakiegokolwiek smartfona. Liczy się także solidność, z jaką produkty zostały wykonane oraz to, czy są one w stanie w pełni zabezpieczyć urządzenie przed uszkodzeniami mechanicznymi. Tak samo istotny jest wysokiej jakości materiał, który nie powinien ślizgać się w dłoni, odkształcać, blaknąć, ani się ścierać. W trakcie wysokich temperatur, dużą role może odegrać również to, żeby na powierzchni kejsa nie pojawiały się tłuste ślady po palcach. Wszystkie oferowane przez nas akcesoria charakteryzują się precyzyjnym wykonaniem oraz dobrym dopasowaniem do każdego modelu telefonu bez względu na markę. W naszym katalogu znajdą państwo produkty na urządzenia wszystkich znanych marek, jak chociażby Huawei P8 Lite.

Już nie tylko bożonarodzeniowe motywy rozszerzyły się na skalę daleko wychodzącą poza elementy związane z obchodzeniem świąt. Równie atrakcyjny jest temat Halloween, wyrażany na gadżetach czy elementach ubrania. Wczuć się w ten klimat można także wybierając etui na telefon, przedstawiające popularne wzory związane z tym dniem – czarownicę, czarnego kota czy różnie ujęte dynie z wycięciami. Dedykowanie ich halloweenowemu tematowi nie sprawia, że takie etui traci na atrakcyjności poza wskazanym dniem, motywy mają bowiem w sobie coś uniwersalnego zwłaszcza w młodzieżowym środowisku, równie dobrze kojarzyć bowiem się mogą z mrocznymi filmami czy opowieściami pełnymi duchów i nietoperzy. Motywy te zyskały dużą popularność, dzięki czemu obecnie dostępne są dla ponad trzydziestu modeli telefonów, w tym dla Samsung Galaxy S4, Galaxy S5, Sony Xperia Z2 oraz Sony Xperia M2.