Wsuwki na telefon  

W tej kategorii nie ma produktów.

Wygodna i uniwersalna wsuwka na telefon

Etui na telefon typu wsuwka to skuteczna ochrona każdego urządzenia przed zarysowaniami i uszkodzeniami. Produkt tego typu jest najbardziej uniwersalny, gdyż rzadko kiedy pojawia się wykonany ze specjalnymi wzorami, które mogłyby określać płeć lub wiek przyszłego użytkownika. Zdecydowaną zaletą pokrowca jest to, że produkt został wykonywany z miłych w dotyku materiałów, które są niezwykle trwałe w użytkowaniu. Urządzenie, które zostało wsunięte wewnątrz produktu, nie jest w żaden sposób narażone na zarysowania, gdyż użyta wewnątrz faktura jest bardzo delikatna. Kolejnymi zaletami akcesorium jest fakt, że wygląda bardzo elegancko oraz prosto, bez zbędnych dodatków.

Etui wsuwka – 100% bezpieczeństwa

Akcesorium jest dostępne w szerokiej gamie kolorystycznej, za pomocą czego, każda z osób, która będzie chciała się w nie zaopatrzyć, znajdzie coś, co będzie odpowiadało jej preferencjom. Futerał wykonano tylko i wyłącznie z najwyższej jakości materiałów. Nasz sklep oferuje produkt dostępny w wielu różnych rozmiarach, dlatego możliwe jest dopasowanie go do konkretnego modelu telefonu. Z pomocą akcesorium, uda ci się skutecznie ochronić smartfona przed zniszczeniem, a dodatkowo będziesz mógł wyróżnić się z tłumu i zyskać niezwykle oryginalny gadżet. Etui wsuwka zostało prosto wykonane, dzięki czemu będzie pasował do każdej sytuacji, czy to biznesowej czy bardziej codziennej. Piękny wygląd powoduje, że może to być świetny pomysł na prezent dla każdej osoby, która ceni sobie prostotę oraz stylowy wygląd, a także bezpieczeństwo swojego urządzenia, jakim może być na przykład telefon LG G5.

Nasze smartfony to tak naprawdę tylko urządzenia elektroniczne, które jak każde inne urządzenia bardzo często się niszczą nawet od samego użytkowania. Oczywiście często nam spadają na ziemię czy rysują się im szybki, kiedy trzymamy telefony razem z kluczami w kieszeni w spodniach na przykład, w takim wypadku warto zakupić jakieś zabezpieczenie, które pomoże nam użytkować ładny i nieuszkodzony smartfon przez długi czas. Można wybrać silikonowe etui, aluminiowe bumpery czy skórzane i drogi pokrowce, mimo wszystko bardzo ciekawą opcją są wsuwki na telefon, czyli takie pokrowce, które służą nam tylko wtedy, gdy nie użytkujemy telefonu. Wkładamy do takiego etui telefon od góry i często zasuwamy lub zapinamy go, więc możemy być pewni, że nie ma szansy, aby nam wypadł przez przypadek czy przesunął się jakoś w kieszeni i zgrzytał wyświetlaczem, o klucze lub monety.

Takie wsuwki są bardzo ciekawym pomysłem, kiedy nie lubimy pokrowców, które zwiększają bardzo gabaryty naszego smartfona, przez co źle się z niego korzysta po prostu. Możemy, więc po prostu wyciągnąć z wsuwki telefon i korzystać z niego, jak bez etui. Co jest także dużą zaletą takiej metody ochrony telefonu to długi czas wytrzymałości, ponieważ będziemy go używać tylko wtedy, jak będziemy odkładać lub podnosić telefon, żeby z niego korzystać. To, co na pewno wszystkich przyciągnie do zakupu wsuwki to jej cena, która przeważnie wynosi kilkadziesiąt złotych, są także wersje za kilkanaście. Możemy tez kupić wsuwkę skórzaną i bardzo trwałą , która ochroni w 100% naszego Xiaomi Redmi 4 i będzie wyśmienicie wyglądać.