Pozostałe etui  

Jest 915 produktów.

               Kupując nowy smartfon trzeba zadbać o jego ochronę, ponieważ tak jak każde urządzenie elektroniczne, tak samo telefon ulega niszczeniu podczas użytkowania. Pojawiają się zarysowania czy zadrapania, a po jakimś czasie, jak raz lub dwa spadnie nam na ziemię prawdopodobnie i pęknięcia na wyświetlaczu. Można temu zapobiec kupując szkła hartowane oraz obudowy, które pomogą w utrzymaniu idealnego stanu telefonu przez długi czas, co wpłynie na pewno pozytywnie na jego cenę w przyszłości.          

               Jeżeli chodzi o obudowy do smartfonów to można wyróżnić kilka rodzajów, które wyróżniają się od innych wytrzymałością oraz wyglądem, ponieważ on też jest ważny.

               W pierwszej kolejności można wspomnieć o skórzanych kaburach, które wyglądają bardzo elegancko i spodobają się męskiej części użytkowników, lecz na pewno nie tym, którzy chcą, aby wygląd ich smartfonów nie był tak bardzo zmienione przez kaburę. Warto jednak dodać, że kabura jest najwytrzymalszym etui zaraz po pancernym ,które jak sama nazwa wskazuje jest najwytrzymalszy. W drugiej kolejności warto przytoczyć silikonowe etui, które jest dość wytrzymałe, a jego kilka tysięcy wzorów dostępnych na internecie oraz możliwość wykonywania własnych projektów góruje nad innymi obudowami, jeśli chodzi o wygląd. Jeżeli jednak nie chcemy ingerować bardzo w wygląd naszego Huawei P9 Lite mini to możemy zakupić aluminiowy bumper, który zapewne sprawi, że telefon będzie wyglądał jak podczas zakupu, gdyż nie wpływa praktycznie w ogóle na jego wygląd.

               W naszej ofercie znajdziesz filcowe etui, obudowy, futerały, kabury oraz pokrowce do najpopularniejszych marek telefonów iPhone, Samsung, Sony, LG, HTC, Nokia. Wszystkie nasze obudowy są wykonane z najwyższej jakości materiałów; silikonu, filcu, drewna. Każde etui jest idealnie dopasowane do odpowiedniego modelu telefonu. Idealnie pasuje jako świetny prezent dla chłopaka lub dziewczyny skórzany futerał na smartphona czy silikonowe slim etui do iPhona czy Samsunga Galaxy. Dla ceniących modę pokrowce na telefon z ponadczasową panterką i modnymi aktualnie wzorami jak obudowa polka dot czy kabura z gwiazdami muzyki.  Modne zawsze obudowy na telefon z filcu, drewna i skóry. Oraz wiele innych. Zapraszamy do naszego sklepu internetowego etuistudio.pl

Pokrowce na telefon

               Jeżeli chcemy, aby nasz nowy smartfon wyglądał jak nowy lub prawie nowy przez bardzo długi czas to powinniśmy go solidnie zabezpieczyć. Warto, więc zadbać o szkło hartowane oraz odpowiednie etui, które nie tylko będzie ładnie wyglądać, ale także dobrze ochraniać nasze urządzenie. Pokrowce na telefon to temat, który można poruszać bezustannie, gdyż na rynku jest masa różnego rodzaju pokrowców na te urządzenia.

               Przede wszystkim można wspomnieć, o skórzanych pokrowcach, które niewątpliwie wydają się być jednymi z najtrwalszych, dzięki wytrzymałości materiału, jakim jest skóra. Jednak nie każdemu może przypaść do gustu elegancki i klasyczny styl takich pokrowców, więc wybiorą coś zupełnie z innej bajki. Przykładem na to może być silikonowy pokrowiec, który do wyboru jest w tysiącach wersji, więc każdy znajdzie coś dla siebie. Jednak pokrowiec tego typu jest mniej wytrzymały od pokrowca skórzanego. Oczywiście można wyróżnić pokrowce, jeśli mówimy o ich przeznaczeniu. Dla przykładu pokrowiec do biegania, który zabezpieczy nasz telefon i spowoduje, że słuchanie muzyki z niego będzie dużo łatwiejsze, niż miało to miejsce, kiedy Huawei P20 Lite czy inny telefon trzymaliśmy w dłoni podczas joggingu.

               Na rynku można znaleźć naprawdę niezliczoną ilość pokrowców, więc trudno wskazać faworyta. Szczególnie, kiedy każdy wybiera tego rodzaju akcesoria kierując się innymi celami. Jedni chcą maksymalnej ochrony, drudzy wyglądu, a jeszcze jedni wygody i funkcjonalności. Warto, więc przemyśleć sprawę przed zakupem.

Osłona na telefon

               Mając na uwadze to, że smartfon to normalne urządzenie elektroniczne, które tak jak każde inne ulega niszczeniu się w miarę użytkowania powinniśmy go zabezpieczyć, w jak najlepszy sposób. Prawdopodobnie z tego powodu kupujemy osłony na telefon, które nie tylko świetnie sprawdzają się, kiedy przychodzi do zderzenia naszego urządzenia z twardym betonem czy posadzką, ale również bardzo ładnie wyglądają, co na pewno jest wielkim pozytywem, ponieważ nie każdy chce przez osłonę zmieniać wygląd swojego świetnie zaprojektowanego telefonu, jakim jest na przykład
Huawei Mate 10 Lite.

               Osłona na telefon to coś, co na rynku istnieje w wielu rodzajach. Ciężko jest, więc do końca zdefiniować ten termin. Osłoną na telefon na pewno będzie silikonowe etui, które chroni plecki oraz krawędzie naszego urządzenia. Silikon to wytrzymały materiał, więc o dobrej jakości ochronę nie mamy się co martwić. Jeśli chodzi o wygląd to tutaj zdania są podzielone, gdyż nie każdemu się podoba przezroczyste etui silikonowe. Na szczęście można wybrać wzór z kilku tysięcy dostępnych, a nawet zaprojektować własnoręcznie. Bardzo popularna jest także skórzana osłona, która często posiada interaktywny panel, co na pewno jest bardzo dużym plusem, jeśli chodzi o funkcjonalność tej obudowy. Pancerna osłona będzie także bardzo dobrym pomysłem, jeśli chcemy coś, co nie ma wyglądać, lecz zabezpieczać.

               Jak widać na rynku jest wiele rodzajów osłon, więc wybór jest kwestią gustu oraz tego, do jakich celów będzie nam osłona potrzebna.