Etui silikonowe  

Jest 850 produktów.
Pokazuje 1 - 60 z 850 produktów

Model telefonu:

Etui silikonowe

Silikonowe etui na telefon - transparentna ochrona.

Etui silikonowe to pokrowiec, który został stworzony z silikonu. Swoją formą przypominają "plecki" na smartfony. Chronią tylną obudowę telefonu oraz umieszczone na niej aparat oraz głośnik. Jednak jest pomiędzy nimi dość istotna różnica! Trzeba podkreślić, że zwykle etui silikonowe jest przezroczyste. Silikon to świetny materiał, ponieważ nie odkształca się oraz nie matowieje wraz z upływem czasu. Bezbarwna obudowa w formie silikonu to świetne rozwiązanie dla telefonów o estetycznym wykończeniu, którego nie chcielibyśmy zasłaniać. Inną zaletą tego rozwiązania jest to, że silikonowe etui jest bardzo lekkie i cienkie, przez co staje się niewidoczne. Silikonowa obudowa może podkreślić estetyczną obudowę Samsunga Galaxy S8. Pokrowce tego typu są tworzone pod konkretny model telefonu. Jeśli masz iPhone X, szukaj etui, które zostało stworzone pod ten konkretny model, tak samo w przypadku innych telefonów jak Huawei P10 Lite. Podczas wybierania jednego z wielu modeli dostępnych na rynku warto zwrócić uwagę nie tylko na zewnętrzną stronę modelu, lecz także na wewnętrzną. Etui, których wewnętrzna strona jest chropowata, lepiej „trzymają” urządzenie oraz lepiej rozprowadzają ciepło, które wytwarza telefon. Nie wolno dopuścić do przegrzania się urządzenia! Lekko chropowate mogą być także boczne strony silikonowego pokrowca, dzięki którym trudniej mu będzie wyśliznąć się z rąk. Silikonowa forma zapewnia także dobrą ochronę przed kurzem oraz zarysowaniami bez drastycznej zmiany wyglądu urządzenia. Etui silikonowe to w pełni funkcjonalne rozwiązanie.

Ochronny przezroczysty kejs

Wszyscy doskonale znamy ból, kiedy zauważymy pierwsze rysy lub pęknięcia na naszym nowo zakupionym telefonie, a sprawa jest jeszcze gorsza, kiedy przypadkiem urządzenie upuścimy i zbijemy wyświetlacz. Wtedy wymiana będzie nas kosztować kilkaset złotych, co czasem jest porównywalne do średniej klasy nowego smartfona, więc średnio się to opłaca. Warto, więc zakupić etui na telefon, które ochroni nasze urządzenie przed drobnymi uszkodzeniami, jak zarysowania, ale też przed większymi, jak właśnie pęknięcia przy upadku. Jednym z ciekawszych rodzajów jest
etui przezroczyste, silikonowe.

Taki rodzaj etui przede wszystkim świetnie wygląda, ponieważ możemy wybrać grafikę silikonowej części spośród prawdopodobnie tysięcy wzorów dostępnych w internecie. Drugą zaletą jest sam silikon, który jest wytrzymałym materiałem oraz antypoślizgowym, więc nasz Huawei P8 Lite nie będzie nam się ślizgał po dłoni, co często się zdarza w tym modelu. Ciekawe jest również to, że możemy wybrać swój własny wzór grafiki, taki autorski, wiec możemy dodać na przykład zdjęcie siebie i naszej drugiej połówki i zrobić jej prezent w postaci etui z taką grafiką. Można również wspomnieć, o tym, że silikonowe etui nie wpływa bardzo na wygląd, jeśli wybierzemy to przezroczyste, co może się podobać osobom, które mają smartfona z ciekawym designem. Dodatkowo takie etui nie zmienia bardzo gabarytów urządzenia, co jest częstym przypadkiem w innych rodzajach. Etui kosztuje tylko kilkadziesiąt złotych, często mniej, niż 50, więc każdy może sobie na niego pozwolić.

Model telefonu:

Etui silikonowe

Popularne