Ładowarka samochodowa  

Jest 16 produktów.
Pokazuje 1 - 16 z 16 produktów

Model telefonu:

Ładowarka samochodowa

Ładowarka samochodowa do telefonu

Kiedy przesiadujemy długimi godzinami przed naszym smartfonem, oczywiście urządzenie się rozładuje, w takim wypadku podpinamy je do ładowania, czekamy godzinkę czy dwie i po sprawie. Jednak, co zrobić, jeśli telefon rozładuje nam się podczas podróży, a my musimy szybko wykonać bardzo ważny telefon? Odpowiedź to ładowarka samochodowa.

Dzięki takiej ładowarce, jesteśmy w stanie szybko naładować naszego iPhone 5 czy innego smartfona i nie musimy obawiać się, że nie będziemy mogli z niego korzystać w każdym miejscu. Ładowarki te, jak każde inne, składają się z zasilacza, który w tym przypadku podłączany jest do wejścia 12V w samochodzie, a nie do gniazdka oraz z przewodu, który wpinamy do smartfona. Na rynku istnieje wiele modeli takich ładowarek, są takie, które mają nawet po trzy porty, więc trzy telefony na raz możemy używać, jednak wtedy musimy mieć własny kabel do ładowania. Zwykłe, które posiadają kabel wbudowany w zasilacz, naładują nam jeden telefon jednocześnie. Są również takie, które mają wyświetlacz LED, który w czasie rzeczywistym pokaże nam, ile naładowaliśmy już naszego Galaxy A3 2016 dla przykładu.

Wybór takich ładowarek jest naprawdę ogromny, a jeżeli chodzi o cenę to przeważnie jest to od kilkunastu do kilkudziesięciu złotych, jeśli jednak chcemy, aby taka ładowarka ładowała
szybko, takiego Huawei Honor 8, który ma potężną baterię, wybierzmy droższy model. Oczywiście, dzięki tak wielkiemu wyborowi, każdy znajdzie coś dla siebie i na każdą kieszeń.

Model telefonu:

Ładowarka samochodowa

Popularne