Brokatowe etui na telefon z płynem w środku  

Jest 32 produktów.
Pokazuje 1 - 32 z 32 produktów

Model telefonu:

Etui na telefon z płynem w środku

Etui z ruchomym płynem, brokatem

Zobacz najnowsze modne obudowy z brokatowym płynem w środku. Płyn porusza się kiedy obracasz telefon w dłoni, za każdym razem wygląda inaczej. W ofercie etui 3D z klepsydrą, kieliszkiem wina, brokatem. W wielu kolorach, różowe, czerwone, zielone i niebieskie. Case wykonany jest z przezroczystego materiału a płyn zamknięty jest w środku, posiada niezbędne wycięcia na przyciski i świetnie chroni telefon przed zarysowaniami. Każdy, kogo nudzą statyczne rzeczy i lubi, gdy z przedmiotami codziennego użytku dzieje się coś dodatkowego, chętnie zwróci uwagę na etui na telefon iPhone 6s z płynem w środku.

Brokatowe Etui liquid

Za przezroczystą powłoką obudowy umieszczony został specjalny płyn, przelewający się przy każdym poruszeniu telefonem – efekt ten dodatkowo wzmacnia zastosowanie barwnika, brokatu lub dekoracyjnych elementów, na przykład świetlistych gwiazdek, mieniących się podczas ruchu i odbijających światło. Posiadacze modelu iPhone 6 mogą wybrać wersję z czerwonym płynem imitującym wino, zawartym w formie kieliszka. Dodatkową korzyścią jest tu odginana nóżka kieliszka, tworząca wygodną podpórkę. iPhone 6s może też zostać przyodziany w ciekawe etui wypełnione do środkowego poziomu niebieskim płynem, na powierzchni którego unoszą się urocze kaczki. Trudno powstrzymać się przed celowym poruszaniem takim etui, by obserwować pływanie kaczek na wodzie czy hipnotyzujące przelewanie się brokatowego płynu z dodatkowymi elementami.

Etui na telefon z płynem w środku

Każdy potrzebuje ochrony smartfona z wiadomych względów. Bez niej prawdopodobnie prędzej czy później uszkodzimy urządzenie w mniejszym lub większym stopniu. Tak czy inaczej zmieni to wygląd, a przede wszystkim cenę, za którą będziemy mogli go sprzedać w przyszłości. Aby temu zapobiec wystarczy zakupić etui, które z pewnością da sobie radę z ochroną przed zarysowaniami, pęknięciami czy upadkami z dużych wysokości.

Na rynku można znaleźć naprawdę wiele rodzajów tego tego typu akcesoriów. Jednak bardzo ciekawe wydaje się być etui na telefon z płynem w środku, które nie tylko dobrze ochrania naszego Galaxy S7 czy inny telefon, ale również niesamowicie wygląda. Jest to case, taki jak każdy inny lecz posiada oryginalne plecki, gdzie miejsce zostało zagospodarowane w taki sposób, że znajduje się tam płyn. Przeważnie jest to brokat z płynem, co bardzo fajnie wygląda. Często dodawane są do środka różnego rodzaju płaskie figurki zwierząt oraz innych postaci lub rzeczy. Co jest jednak najważniejsze, takie etui nie tylko fajnie wygląda, ale również naprawdę dobrze chroni telefon, więc nie trzeba się obawiać, że nasz Huawei czy Samsung spadnie na ziemię, a po podniesieniu zauważymy nowe zadrapania na obudowie.

Oczywiście, aby takie etui służyło nam przez długi czas i było wytrzymałe trzeba zapłacić kilkadziesiąt złotych. Są egzemplarze za kilkanaście, lecz są bardzo wadliwe i często po krótkim okresie płyn zaczyna przeciekać, co jest bardzo uciążliwe, jeśli o tym nie wiemy, a trzymamy telefon na przykład w kieszeni.

Model telefonu:

Etui na telefon z płynem w środku

Popularne