Okładka na telefon  

Jest 1805 produktów.
Pokazuje 1 - 60 z 1805 produktów

Model telefonu:

Okładka na telefon

Sortuj po:
Model telefonu

Okładka na telefon - idealna ochrona smartfona

Telefon wypadający nam z ręki i lądujący na betonowym chodniku czy asfalcie to koszmar każdego użytkownika tych urządzeń. W takich wypadkach smartfon prawdopodobnie potrzebuje nowej obudowy lub, co gorsze nowego wyświetlacza, więc wydatek to kilkaset złotych, co się średnio opłaca. Warto, więc zainwestować w jakąś ochronę, która sprawi, że takie upadki będą naprawdę bezpieczne, a zarysowania czy pęknięcia niemożliwe, przez długi czas korzystania z telefonu. Dlatego warto kupić etui na telefon, które ochroni nas przed takimi problemami, oczywiście też takie, które będzie ciekawie wyglądać lub nie zmieni wyglądu telefonu, zależy od predyspozycji. Dlatego
okładka na telefon to rodzaj, który znajdzie klientów na całym świecie, przede wszystkim dzięki wszechstronności.

Taka okładka zakładana jest przeważnie na plecki naszego telefonu, wykonana jest najczęściej z aluminium, gumy lub silikonu, we wszystkich przypadkach jest to wytrzymały materiał, więc nie musimy się obawiać, że kupimy gumę zamiast aluminium jednak tutaj również górę biorą predyspozycje. Okładki są bardzo ciekawym etui, ponieważ możemy wybrać ich wygląd spośród setek lub tysięcy rodzajów, a często także zaprojektować sami, co może być, fajnym prezentem. Okładki są wykonane na wymiar do każdego telefonu, a wcięcia na przyciski nie będą zbyt małe, więc nie musimy się obawiać problemów z wciskaniem ich. Dodatkowo nie zmieniają mocno gabarytów telefonu, co mogłoby przeszkadzać w większych modelach jak na przykład, w LG K10 2017. Ceny okładek to najczęściej kilkadziesiąt złotych, więc nie musimy się obawiać, że nie będzie nas na nie stać.

Osłona na telefon - tego potrzebuje Twój smartfon

Jeżeli nie chcemy, aby na naszym telefonie kilka miesięcy po zakupie pojawiły się zarysowania, co spowoduje, że nie będzie on już wyglądał tak fajnie, jak zaraz po zakupie lub co gorsza pęknięcia, które mogą spowodować nawet problemy z funkcjonowaniem smartfona, warto zaopatrzyć się w ochronę w postaci na przykład etui, która uchroni nas od takich problemów przez długi czas, jeśli wybierzemy trwałe i wytrzymałe. Osłona na telefon to naprawdę obowiązkowa sprawa, jeżeli wygląd telefonu, ma zostać nietknięty, co może się przełożyć na wyższą cenę przy sprzedaży dla przykładu.

Pokrowców na rynku jest mnóstwo, wybór może, więc być bardzo ciężki, lecz trzeba się kierować przede wszystkim wytrzymałością oraz oczywiście wyglądem. Skórzana kabura świetnie wygląda i bardzo dobrze ochrania nasz telefon, ponieważ skóra naturalna jest wytrzymałym materiałem. Jeżeli jednak chcemy, aby etui nie wpłynęło na wygląd naszego Xperia z3 na przykład, możemy wybrać takie na plecki z silikonu, które również jest wytrzymałe i fajnie wygląda. Mamy do wyboru także aluminiowe bumpery, które chronią nasze krawędzie w telefonie i chyba najmniej ingerują w gabaryty urządzenia. Jest tego naprawdę dużo i wybór trzeba zostawić już każdemu z osobna, który będzie zależał od grubości portfela i gustu. Ceny osłon wahają się od kilku złotych, za które dostaniemy słabą jakość i takie za kilkaset złotych, które świetnie wyglądają i są bardzo wytrzymałe z przeróżnymi dodatkowymi funkcjami, które są bardzo komfortowe w użytkowaniu, jak na przykład interaktywny ekran do sprawdzania godziny bez otwierania pokrowca.

Każdy smartfon potrzebuje dodatkowej ochrony przed uszkodzeniami typu zarysowania czy pęknięcia. Te drugie są nieciekawe, gdyż powodują uszkodzenia nie tylko na zewnątrz urządzenia, ale prawdopodobnie także w systemie, co sprawia, że nasz telefon może się zacinać i nie chodzić płynnie. Można temu zapobiec kupując na przykład szkło hartowane, które powinno zabezpieczyć wyświetlacz przed tego typu uszkodzeniami. Jednak na plecki i krawędzie potrzebne będzie coś więcej.

               Na rynku możemy znaleźć wiele rodzajów etui, które z pewnością będą świetnie sprawdzać się jako ochrona telefonu. Jednak będą zmieniać jego design, co nie zawsze jest dobrą opcją dla użytkowników, którzy lubią wygląd swoich telefonów szczególnie, gdy są dobrze zaprojektowane, jak na przykład Samsung Galaxy J7 2017. W takim wypadku bardzo dobrym pomysłem będzie zakup okładki na telefon, która wykonana jest z silikonu, a więc materiału wytrzymałego, który z pewnością zapewni nam ochronę przed uszkodzeniami mechanicznymi. Okładki te są z reguły przezroczyste, co pozwoli nam cieszyć się wyglądem naszego smartfona w całości. Dodatkowo takie okładki bardzo ciekawie wyglądają, gdyż możemy je wybierać spośród tysięcy wzorów, a więc każdy znajdzie coś dla siebie. Zaprojektowanie własnego wzoru na tego typu etui również jest możliwe, więc pojawia się pomysł na świetny prezent.

               Cena tego typu produktu nie jest duża, prawdopodobnie wystarczy kilkanaście czasem kilkadziesiąt złotych, aby zakupić ciekawą i dobrej jakości okładkę.

Model telefonu:

Okładka na telefon

Popularne