Aluminiowe etui  

Jest 148 produktów.
Pokazuje 1 - 60 z 148 produktów

Model telefonu:

Aluminiowe etui

Aluminiowe etui na telefon bumpery i pancerne obudowy

Aluminiowe etui

Kupując telefon musimy pamiętać, o jego dodatkowej ochronie, ponieważ wiele razy zdarza się tak, że przypadkowo wypada nam urządzenie z ręki i jest problem, bo zbiliśmy szybkę czy nieźle go porysowaliśmy. Taki telefon traci na wyglądzie, ale również na wartości, jeśli mieliśmy go w planach sprzedać. Dodatkowo może się z nim coś dziać wewnątrz, a my nawet, o tym nie będziemy wiedzieć. Dlatego kupno odpowiedniego etui, które jednocześnie ochroni nas telefon oraz będzie, fajnie wyglądać powinno być priorytetem podczas zakupu telefonu. Na rynku możemy znaleźć wiele etui, mamy takie ze skóry z silikonu, są też z filcu czy gumy. Jednak aluminiowe etui wydaje się być najlepszą opcją ze względu na miły wygląd i bardzo mocny materiał.

Aluminium to bardzo wytrzymały i twardy materiał, jak wszyscy pewnie wiedzą, dodatkowo jest bardzo lekki. Wszystko to sprawia, że nasz smartfon jest w pełni chroniony, a do tego nie ma problemu ze zmianą wagi telefonu razem z tym etui. Można również wspomnieć, że aluminium jest cienkie i nie zmienia także gabarytów naszego smartfona, co może być bardzo fajne, przy modelach z dużym wyświetlaczem. Mamy wiele rodzajów tego etui, na przykład na plecki telefonu z wycięciami na wszystkie potrzebne przyciski czy aparat. Są również aluminiowe bumpery, które ochraniają tylko krawędzie naszego urządzenia.

Cena takiego etui waha się od kilkunastu do kilkudziesięciu złotych jednak polecam wybrać to droższe, ponieważ będziemy pewni, że nasz LG K8 2017 będzie w pełni chroniony i etui na przykład nie pęknie, co się działo w modelach za kilkanaście złotych.

Model telefonu:

Aluminiowe etui

Popularne