Kejsy na telefon  

Jest 2339 produktów.
Pokazuje 1 - 60 z 2339 produktów

Model telefonu:

Kejsy na telefon

Sortuj po:
Model telefonu

Kejs na telefony - skutecznie i stylowo chronimy smartfona

Jeżeli chciałbyś, aby twój smartfon utrzymywał wygląd jak nowy, przez bardzo długo musisz zainwestować w kejs na telefon, bez tego nie ma mowy, o tym, że za parę miesięcy nie pojawią się jakieś rysy czy nawet pęknięcia, nie mówiąc już, o tym, że telefon może ci wypaść z dłoni lub spaść w każdym momencie, co prawdopodobnie sprawi, że wyświetlacz lub obudowa będzie do wymiany, a nikt nie chce płacić za nowy ekran kilkaset złotych, jak może kupić etui na swój telefon, tym bardziej, że przeważnie nie kosztują one majątku. Jest wiele rodzajów pokrowców na rynku jednak są dwa, które na pewno spodobają się każdemu.

Pierwszy to skórzana kabura, która wygląda bardzo elegancko i ekskluzywnie i na pewno spodoba się męskiej części jej użytkowników. Oczywiście dobrze wiemy, że skóra naturalna to także wytrzymały materiał, który na pewno sprawi, że przez długi czas będziemy cieszyć się brakiem zarysowań na niej, a już na pewno na samym urządzeniu. Skórzane kabury mają również wiele dodatkowych funkcji jak interaktywny ekran na przykład.

Drugie bardzo popularne i ciekawe jest silikonowe etui na telefon, które przede wszystkim nie zmienia bardzo wyglądu naszego telefonu, jeśli wybierzemy przezroczyste, bez żadnej grafiki, a może się to podobać osobom, które mają telefony z ładnym designem, jak na przykład
Huawei P9 Lite. Oczywiście do wytrzymałości też nie ma, co się przyczepić, ponieważ silikon to wytrzymały i mocny materiał. Co jest fajne, możemy wybrać grafikę spośród tysięcy wzorów, a nawet stworzyć własną, co może być fajnym prezentem dla bliskiej nam osoby.

W dzisiejszych czasach trzeba być mobilnym przez cały czas. Smartfony trzymamy zawsze blisko siebie, są naszym przenośnym komputerem i pośrednikiem w komunikacji ze światem. Naukowcy twierdzą, że sztuka rozmawiania zanika na rzecz „klikania” w klawiaturę czy to komputera czy telefonu. Młodzież lepiej potrafi wyrazić swoje myśli poprzez ekran niż twarzą w twarz. Choć jest to zapewne prawdą, to jednak nie ucieknie się od postępów technologii. Powstają coraz to nowsze gadżety, które ułatwiają życie kolejnym pokoleniom. Nikt jednak chyba nie chce, by jego drogocenny sprzęt się zepsuł bądź uszkodził. Dlatego stały się tak bardzo popularne kejsy na telefon. To nic innego jak potoczne sformułowanie pokrowców. Ich zadaniem jest ochrona komórki. Na pewno nie raz zdarzyło nam się przez przypadek zrzucić telefon czy to z łóżka, czy ze stołu, czy z biurka. A może po prostu wypadł nam z rąk prosto na podłogę lub ulicę? Wówczas na chwilę zamieramy bez ruchu i z trwogą powoli podnosimy smartfon zerkając czy jest cały. Niestety zależność jest taka, że im lepiej dopracowane technicznie urządzenie, tym łatwiej go uszkodzić. Aby oszczędzić sobie nerwów, kupuje się więc specjalne etui i to co najwyżej ono ulegnie uszkodzeniu, a taką kaburę można w każdym momencie zamienić na nową.

Istnieją przeróżne rodzaje kejsów. Pasują na Galaxy s6 edge i wszystkie inne typy telefonów, trzeba tylko powiedzieć w sklepie jaki posiada się model. Można zdecydować się na proste i jednolite etui, z klapką lub bez, z napisami, obrazkami, a nawet własną grafiką.

Model telefonu:

Kejsy na telefon

Popularne