Nowości  

Jest 2249 produktów.
Pokazuje 1 - 60 z 2249 produktów

Model telefonu:

Nowości

Nowiści 2020 - najnowsze modele oraz modne wzory futerałów na smartfony

Co roku pojawiają się przeróżne nowinki technologiczne. Producenci ścigają się wzajemnie w pogoni za coraz to nowszymi i doskonalszymi projektami telefonów. Dodają do nich nietypowe opcje i aplikacje, których celem jest jak największe ułatwienie życia ludziom. Powstają także lepsze zabezpieczenia. Popularnym ostatnimi czasy stało się odblokowywanie smartfonu za pomocą czytnika linii papilarnych, choć jeszcze kilka lat temu było to znane tylko z filmów science fiction. Przykłada się konkretny palec, który wcześniej zapisało się w bazie do wyznaczonego miejsca z tyłu obudowy, ekran się zapala i już można korzystać z telefonu. Udoskonalony jest również aparat fotograficzny, który robi bardzo wyraźne i dobrej jakości zdjęcia, a także nawigacja, w której można nawet zaznaczyć miejsce zaparkowanego samochodu.

Nowości 2018 też jest wiele. Powstało wiele nowych, dużo wcześniej zapowiadanych i oczekiwanych modeli telefonów. Jednym z nich jest iPhone 7 Plus. Ma wmontowane aż dwa aparaty, które mają po 12 MP. Co więcej, według wielu znawców posiada najjaśniejszy, a także najbarwniejszy wyświetlacz w całej historii iPhone’a. Ma również bardzo dużą moc i bardzo wydajną baterię (co jest ważne w dzisiejszych czasach, ponieważ sporo korzystamy ze swoich smartfonów, a podczas używania różnych aplikacji bateria stosunkowo szybko się zużywa). Istotną i przydatną cechą jest również fakt, że ten iPhone jest wodoodporny i niestraszne mu zachlapania. Głośniki stereo pozwolą na bezproblemowe rozmawianie przez telefon, a także odtwarzanie muzyki.

Podążając za trendami prezentujemy Państwu najnowsze etui dostępne na naszej stronie. Plecki, futerały i nakładki na smartfony dostępne na najpopularniejsze modele telefonów iPhone , Samsung, Xiaomi, Huawei, LG itp

Model telefonu:

Nowości

Popularne