Hartowane szkło Huawei  

Jest 37 produktów.
Pokazuje 1 - 37 z 37 produktów

Model telefonu:

Hartowane szkło Huawei

Hartowane szkło na ekran telefonu Huawei

Wyobraźmy sobie sytuację, w której idziemy chodnikiem z betonowych płyt i korzystamy z naszego Mate 10 Lite czy też innego telefonu. Nagle przypadkowo wypuszczamy go z ręki na beton. Wiadomo, co jest dalej, pęknięty wyświetlacz, który w skrajnych przypadkach już nie zadziała i jest do wymiany, a wiemy jakie jest to drogie. Czasem lepiej zakupić nowy telefon, niż wymieniać wyświetlacz w starym.

Jeżeli nie chcemy dopuścić do podobnej sytuacji, warto zaopatrzyć się w hartowane szkło Huawei. Takie szkło jest kilkukrotnie wytrzymalsze od zwykłego szkła, wszystko dzięki
zabiegowi, któremu jest poddawane. Najpierw podgrzewane do kilkuset stopni Celsjusza, po czym schładzane sprężonym powietrzem, sprawia to, że tworzy się sieć kryształków, która jest niesamowicie mocna, a zarazem po rozbiciu rozsypuje się na drobne i tępe kawałki, którymi ciężko się jest skaleczyć. Oprócz wytrzymałości jest również bezpieczne. Mając na przykład P10 Lite, który jest dość drogi, warto zaopatrzyć się w taki produkt, nie przeżyjemy wtedy traumy, kiedy rozbijemy wyświetlacz. Dla nowszych modeli smartfonów, które mają ekran praktycznie na całej przedniej części, są szkła hartowane 3D, które ochronią cały przód.

Ceny szkieł hartowanych to przeważnie kilkadziesiąt złotych, więc nie jest to drogi
zakup, a bardzo przydatny. Uważajmy jednak na podróbki, ponieważ za kilka złotych można dostać folie ochronne, a nie szkła, które naszego P9 Lite mini nie mają prawa ochronić przed zderzeniem z twardą powierzchnią.

Model telefonu:

Hartowane szkło Huawei

Popularne