Głośnik Bluetooth  

W tej kategorii nie ma produktów.

Przenośne głośniki bezprzewodowe Bluetooth

Obecnie bardzo często słucha się muzyki. Większość ludzi wprost nie wyobraża sobie bez niej życia. Można ją spotkać dosłownie wszędzie – w autobusie, telewizji, filmach, na imprezach i oczywiście na koncertach. Co więcej, na każdym spotkaniu towarzyskim, pikniku, grillu czy majówce muzyka jest obowiązkowa. Niestety często nie ma możliwości jej podłączenia. Choć co prawda w nowoczesnych smartfonach, które każdy z nas ma ciągle przy sobie (takich jak Galaxy A5 2017) można połączyć się z Internetem albo puścić coś z własnej playlisty, ale w zdecydowanej większości głośniki takich telefonów nie są na tyle mocne, by zaspokoić potrzeby biesiadników (w szczególności jeśli jest ich więcej i każdy głośno rozmawia). Rozwiązań takiej sytuacji jest parę. Jedno z nich to zapakowanie na plener swojego laptopa oraz głośników do niego. Jest z tym jednak dużo zachodu i trzeba wciąż pilnować czy nic się nie dzieje ze sprzętem. Istnieje również wyższe ryzyko zalania komputera, wywrócenia i tym podobne. Najlepiej sprawdzą się więc głośniki bluetooth.

Nie są dużej wielkości, więc spokojnie zmieszczą się do torebki, plecaka albo do kieszeni od kurtki. Nie trzeba również martwić się o dodatkowe kable, ponieważ sprzęt ten łączy się poprzez bluetooth z naszym smartfonem. Włączając piosenki w telefonie, automatycznie usłyszymy je w głośniku. Jakość i moc grania zależy oczywiście od typu i ceny urządzenia, ale bardzo często barwa jest czysta, a dźwięk głośny. Dzięki takiemu przenośnemu głośnikowi możemy uratować niejedną imprezę.

Pewnie każdemu zdarzyła się sytuacja, kiedy podczas ogniska ze znajomymi lub imprezy rodzinnej gdzieś w plenerze brakowało bardzo ważnej rzeczy, która powinna być w takich miejscach, a więc muzyki. Prawdopodobnie było to spowodowane brakiem źródła prądu. Jak się jednak okazuje nie jest to potrzebne, kiedy mamy głośnik bluetooth!

               To urządzenie ładujemy raz i słuchamy z niego muzyki przez wiele godzin. Co go wyróżnia to bezprzewodowa praca z każdym urządzeniem, które również posiada łączność bluetooth. Z wyglądu jest to zwykła tubka lub kostka, co zależy od producenta. W środku jednak znajdują się membrany, które zaskakują swoim dźwiękiem. Głośniki tego typu od producenta JBL, są jednymi z najpopularniejszych i najciekawszych modeli, jeśli chodzi o wybór. Wszystko dlatego, że producent ten udostępnia nam głośniki bluetooth na każdą kieszeń. Ceny wahają się, bowiem od stu złotych, aż do tysiąca i wyżej. Głośniki te potrafią oddać niesamowicie czysty dźwięk, który będzie słyszalny nawet na hucznej imprezie, co jest niewątpliwie jego autem. Są również modele, które cechują się odpornością na wodę czy kurz, więc deszcz oraz piasek na plaży nie będą nam przeszkadzać w słuchaniu muzyki z tego urządzenia.

               Wybierając głośnik bluetooth będziemy się kierować trzema rzeczami.

  • Design oraz kształt, gdyż do wyboru są głośniki w kształcie kostki, tuby czy też wyglądające, jak zwykłe głośniki do kina domowego,
  • Cena, ponieważ tutaj jest niesamowita rozpiętość, a więc każdy znajdzie coś dla siebie,
  • Moc, waha się ona, bowiem bardzo mocno i wszystko zależy od tego do jakich zadań głośnik będzie przeznaczony.

Bezprzewodowy głośnik Bluetooth do smartfona.

Wiele osób nie chce tracić możliwości prowadzenia rozmów telefonicznych nawet podczas jazdy samochodem czy brania kąpieli. Aby odbywało się to w sposób bezpieczny, przede wszystkim dla użytkownika, ale i samego sprzętu, konieczne jest odpowiednie wyposażenie. Na potrzeby prowadzenia rozmów na przykład w trakcie jazdy samochodem, doskonały będzie bezprzewodowy głośnik z wbudowanym mikrofonem, dzięki któremu można bez problemu rozmawiać i doskonale słyszeć drugą osobę. Urządzenie dostępne jest w trzech delikatnych, perłowych wersjach kolorystycznych – złotej, srebrnej oraz różowej. Osobom, które nie wyobrażają sobie dłuższych chwil kąpieli w kompletnej ciszy, szczególnie polecany jest bezprzewodowy wodoodporny głośnik. Sprawdza się zarówno dla rozmów telefonicznych, jak i słuchania muzyki przy wysokiej jakości dźwięku. Wszystko za sprawą funkcji odbierania rozmów i pełnej zgodności z urządzeniami wyposażonymi w łączność Bluetooth, a więc można go sparować z odtwarzaczem MP3 i telefonami wszystkich marek , na przykład z Sony Xperia , Samsung Galaxy Czy Huawei.

Model telefonu:

Głośnik Bluetooth

Popularne