Hartowane szkło Samsung  

Jest 67 produktów.
Pokazuje 1 - 60 z 67 produktów

Model telefonu:

Hartowane szkło Samsung

Hartowane szkło na ekran telefonu Samsung Galaxy

Nasze telefony, jak każde inne urządzenia potrzebują ochrony, ponieważ ulegają niszczeniu podczas użytkowania. Doskonale wiemy, że powstają na wyświetlaczu zarysowania, pęknięcia, a w najgorszych przypadkach mamy rozbity ekran i wyświetlacz do wymiany, kiedy telefon spadnie nam na beton na przykład. Dlatego warto zainwestować w coś, co ten ekran ochroni. Na rynku dostępne są folie ochronne, które jednak nie działają tak jak powinny i jest to ochrona tylko na kilka chwil, ponieważ zaraz powstają rysy lub po prostu folia pęka. Każdy jednak chce, aby jego Galaxy S6, jak najdłużej został w idealnym stanie, więc hartowane szkło dla Samsung będzie idealnym rozwiązaniem.

Hartowane szkło to 4 razy bardziej wytrzymałe szkło w porównaniu do tego zwykłego tej samej grubości. Nagłe zmiany temperatur też nie są dla niego problemem. Powstaje w wyniku podgrzania szkła do bardzo wysokich temperatur, a następnie schłodzenia go sprężonym powietrzem. W wyniku, czego na powierzchni wytwarzają się naprężenia ściskające, a we wnętrz rozciągające i to właśnie sprawia, że szkło hartowane jest tak bardzo wytrzymałe. Nie będzie łatwo porysować go kluczami czy monetami. Jeszcze trudniej będzie spowodować pęknięcia. A kiedy takie szkło się rozbije, zrobi to na wiele mały i tępych kawałków, więc nie musimy się obawiać, o skaleczenie.

Cena takiego szkła to około 40/50 złotych w zależności od stopnia wytrzymałości, pamiętajmy jednak, że kilkunasto złotowe szkło to kicz, który jest tak naprawdę folią, więc nie dajmy się na to nabrać. W ostatnim czasie dodaje się również szkła w ofercie z telefonem, jak na przykład
w Galaxy S8

Model telefonu:

Hartowane szkło Samsung

Popularne