Etui na telefon Sony Xperia XA2 Plus - Case i Obudowy  

Jest 96 produktów.

etui z nadrukiem na telefon

Etui na smartfony

zaprojektuj etui na telefon

Zaprojektuj etui

kable i ładowarki do smartfonów

Kable i ładowarki

szkła hartowane na ekran telefonu

Szkła hartowane

Etui na telefon Sony Xperia XA2 Plus

Sony Xperia XA2 Plus to jeden z najnowszych modeli smartfonów tego japońskiego producenta. Ceniony jest w szczególności za dwa aparaty do autoportretów i imponujący 6-calowy wyświetlacz Corning Gorilla Glass. Choć uznawany jest za niezwykle solidne i wytrzymałe urządzenie, to jednak warto pomyśleć nad jego skuteczną ochroną. Takową zapewnić może nasz niejeden pokrowiec na telefon.

Nasz sklep już od dłuższego czasu specjalizuje się w sprzedaży akcesoriów do telefonów marki Sony, w tym również kejsów. Są to proste w swej konstrukcji elementy, z pomocą których można zabezpieczyć telefon przez zabrudzeniami, zarysowaniami czy też pęknięciem ekranu. Takie etui na telefon jest w stanie przyjąć na siebie siłę uderzenia smartfona o podłogę czy beton. Już niejednej osobie pomogło w ten sposób uniknąć wymiany wyświetlacza czy całej obudowy. Posiadamy w katalogu dedykowane modele, które pasują wyłącznie XA2 Plus . W ten oto sposób nie tylko świetnie komponują się one ze kształtem telefonu, lecz również zapewniają łatwy dostęp do przycisków. Korzystanie z takiej nakładki nie będzie wiązało się ze zmniejszeniem funkcjonalności smartfona. Proponowana przez nas niejedna obudowa jest stworzona z odmiennych materiałów, jak i również inaczej prezentuje się na urządzeniu. Dzięki temu można u nas postawić na egzemplarze silikonowe, gumowe, plastikowe, metalowe czy aluminiowe.

To jednak dopiero początek. Ogromnym atutem takiej warstwy ochronnej jest możliwość jej personalizacji. Mamy przede wszystkim modele dostępne w różnych barwach, przez co każdy jest w stanie wybrać coś idealnego dla siebie. Dla osób, które cenią sobie coś więcej, mamy również kolorowy nadruk. Wykonywany jest on specjalną techniką na tylnej stronie nakładki. Marzą się komuś takie smartfonowe plecki z kotem, psem, kieliszkiem wina czy znaną postacią? Żaden problem! Umożliwiamy także nadsyłanie własnych projektów, które profesjonalnie naniesiemy na ochraniacz telefonu Sony Xperia XA2 +. Możliwości w tym zakresie są wręcz nieograniczone.

Obudowy i pokrowce na Sony Xperia XA2 Plus

Jest odpowiednie na różne sytuacje, między innymi podczas wycieczek, podróży i tym podobnych sytuacji gdzie to telefon jest narażony na uszkodzenia. Ogólna jakość wykonania stoi na bardzo wysokim poziomie.  Jeśli mowa o wyglądzie tego kejsa to można śmiało pokusić się o stwierdzenie że jest on bardzo estetycznie wykonany i elegancko wykończony. Jest to świetna opcja dla osób którym zależy na schludnym wyglądzie urządzenia. Nie pogrubia on naszego smartfona dzięki czemu czujemy że jest on bardzo zgrabny i spokojnie mieści się nam w kieszeni. Zachęcamy do zakupu wszystkich poszukującym odpowiedniego pokrowca. Osobom zależącym na bezpieczeństwie i wyglądzie będzie to pozycja obowiązkowa. Dzięki różnym wariacjom kolorystycznym każdy znajdzie coś dla siebie według uznania. 

Sprawdź najpopularniejsze etui na pozostałe modele Sony Xperia: