Etui na telefon Sony Xperia M2 - Case i Obudowy  

Jest 99 produktów.

etui z nadrukiem na telefon

Etui na smartfony

zaprojektuj etui na telefon

Zaprojektuj etui

kable i ładowarki do smartfonów

Kable i ładowarki

szkła hartowane na ekran telefonu

Szkła hartowane

Etui na telefon na Xperie M2

Jeżeli zależy ci na tym by zawsze prezentować się nienagannie to nie możesz pozwolić na to, aby jakikolwiek element składający się na twój styl i wygląd odstawał od reszty, będąc po prostu nudnym. Jeśli chcesz, aby twój Sony Xperia M2 wyglądał niesamowicie o każdej porze dnia, to warto zainteresować się etui, które znajduje się w naszej ofercie. Posiadamy niezwykły pokrowiec w tysiącach różnych wersji, w niezwykle modnych wzorach i kolorach, których mnogość pozwoli na to, aby każdy wybrał coś indywidualnego, co idealnie skomponuje się z jego stylem czy osobowością. Spraw, żeby każdy przechodzień z pożądaniem spoglądał na Sony Xperia M2 za pomocą case, które zakupisz właśnie u nas. Zapewniamy ze swojej strony pełen profesjonalizm oraz miłą obsługę. Zaufały nam już setki zadowolonych klientów, których liczne, pozytywne opinie możecie znaleźć w internecie. Cover dla Sony Xperia M2, który możecie u nas zakupić to produkt wysokiej klasy, będący owocem pracy wielu wybitnych projektantów i inżynierów. Smartfon Sony Xperia M cieszył się tak dużą popularnością, że postanowiono kontynuować pracę nad tym modelem i wypuścić jego następcę. W taki oto sposób na rynek spod strzech legendarnego japońskiego producenta trafiła Xperia M2. W naszej ofercie posiadamy również etui do pozostałych modeli Sony Xperia!

Obudowy i pokrowce na Sony Xperia M2

Smartfon jest przedstawicielem klasy średniej, ale spokojnie rzec można, że ma on nieco wyższe aspiracje. Widać to chociażby po jego designie, który jest łudząco podobny do Xperii Z, choć, rzecz jasna, zastosowano do jego wykonania zauważalnie tańsze materiały. Dostrzec to też można po rozmiarze wyświetlacza smartfona, który skoczył aż do pułapu 4.8 cala. Sony w tym modelu zadbał nie tylko o nieposzlakowany design, lecz także o możliwość zagwarantowania użytkownikom stabilnej pracy ze sprzętem. Zwrócić trzeba także uwagę na jego wydajność i gospodarkę energetyczną – przy zrównoważonym użytkowaniu ta niewymienna bateria urządzenia jest w stanie pracować bez ładowania przez aż trzy dni. W urządzeniu zamontowano ekran typu IPS i pracuje ono na czterordzeniowym procesorze. Cena tego sprzętu jest obecnie optymalna, więc warto za zaoszczędzone pieniądze doposażyć się w akcesoria takie jak kijek do selfie, ładowarka samochodowa czy kabel do ładowania.

Case i Futerały dostępne w naszym sklepie na telefon Sony Xperia M2

 Sony Xperia M miała stanowić kompaktowy i niedrogi aparat o przeciętnej jak na swoje czasy wydajności i całkiem niezłej funkcjonalności. Po modelu M2 można zatem było spodziewać się tego, że będzie zwyczajnie nowocześniejszą wersją poprzedniczki. Tak się jednakże nie stało. Sony postanowił bowiem zaatakować zupełnie inną ligę. Wyższą ligę, należy nadmienić. Pod pewnymi względami (ze szczególnym naciskiem na aspekt wizualny) Xperia M2 aspiruje nawet do bycia tańszą siostrą flagowej Z-ki, o czym dobitnie świadczy wzornictwo, naśladujące to zastosowane w Xperii Z, lecz z użyciem gorszych i tańszych materiałów. O zbliżaniu się do zupełnie innej kategorii smartfonów świadczy także skok w rozmiarze wyświetlacza telefonu. Z zaledwie czterech cali przeniesiono się na 4.8 cala, co także zbliża ten sprzęt do Xperii Z, mającej ekran o przekątnej 5.2. Mimo większych rozmiarów, aparat komfortowo leży w dłoni i da się go obsłużyć jedną ręką. Jednakże ze względu na materiały, z których wykonana została obudowa, dobrze byłoby wyposażyć się w etui, pokrowiec czy chociażby futerał albo cover, żeby mógł on nas dłużej cieszyć swoją estetyką.

Sprawdź najpopularniejsze etui na pozostałe modele Sony Xperia: