Kijek do selfie Xperia  

Jest 3 produktów.
Pokazuje 1 - 3 z 3 produktów

Model telefonu:

Kijek do selfie Xperia

Kijek Selfie do telefonu Sony Xperia

Kiedy robimy zdjęcia naszymi smartfonami to z odpowiednim ułożeniem urządzenia nie ma najmniejszych problemów, jednak takowe się pojawiają, kiedy chcemy zrobić selfie.

W tym przypadku warto zakupić kijek do selfie Xperia, który sprawi, że robiąc zdjęcia przednim aparatem, będziemy mogli ustawiać wszystko do woli. Taki kijek stworzony jest przeważnie z aluminium z dodatkami plastikowymi na przykład przy podtrzymywaniu telefonu. Na jednym jego końcu mamy przycisk, którym robimy zdjęcia, a na drugim naszego ZR lub L1, który podpięty jest do kabla z wejściem Jack i współpracuje właśnie z tym guzikiem przy naszych dłoniach. Taki produkt jest przydatny szczególnie wtedy, gdy chcemy uchwycić tło za naszymi plecami, a samym zasięgiem dłoni nie jesteśmy tego w stanie zrobić. Również przydaje się przy zdjęciach grupowych, gdzie osoba z przodu trzyma taki kijek, a wtedy aparat może objąć swoim zasięgiem większą przestrzeń.
Warto, więc kupić taki przyrząd podczas wyjazdu na wakacje z grupą znajomych, gdzie będziemy robić sobie wspólne selfie na tle pięknych plaż czy budynków.

Cena takiego urządzenia to przeważnie kilkadziesiąt złotych, chociaż były różne promocje oferujące kijki za kilkanaście złotych, lecz może to być zdradliwe, ponieważ takie modele często ulegają awarii albo nie są kompatybilne z każdym modelem smartfona. Dlatego polecałbym wydać troszkę więcej, zamiast kupować kijek z promocji i cieszyć się świetnymi selfie z naszej Xperia Z2 czy każdego innego modelu. Czasem również do oferty z telefonem dodawany jest kijek do selfie, więc nie zapłacimy wtedy za niego nic.

Model telefonu:

Kijek do selfie Xperia

Popularne