Bumper na telefon  

Jest 194 produktów.
Pokazuje 1 - 60 z 194 produktów

Model telefonu:

Bumper na telefon

Aluminiowy bumper na telefon iPhone

Można śmiało wysunąć stwierdzenie, że każdy z nas ma na wyłączność przynajmniej jeden telefon komórkowy. Są obecne i pomagają nam w dosłownie każdej dziedzinie życia. Powstają coraz lepsze projekty, bardziej udoskonalone, a także niezastąpione. To małe, mieszczące się w kieszeni, przenośne komputery z dostępem do Internetu, GPS’em, aparatem fotograficznym i z wieloma innymi aplikacjami, których celem jest ułatwienie życia ludziom. Jednakże takie urządzenia należy odpowiednio chronić, co niekiedy może okazać się nie lada wyzwaniem. Bumper na telefon sprawdzi się bardzo dobrze w roli protektora w razie ewentualnych upadków smartfonu.

To czego każdy telefon potrzebuje do ochrony to na pewno etui. Bez niego możemy być pewni zarysowań, zadrapań oraz innego rodzaju uszkodzeń na naszym urządzeniu. Pomijając fakt, że po prostu źle to wygląda i prawdopodobnie sprzedanie takiego smartfona nie będzie łatwe, musimy pamiętać, że każdy upadek lub obicie telefonu może skutkować problemami z systemem i wydajnością. Aby tego uniknąć warto zakupić etui, które bez problemu nas przed tym ochroni.

               Jednym z nich, na pewno będzie bumper na telefon, który chroni krawędzie naszego urządzenia. Dzięki niemu możemy być pewni bezpieczeństwa z dwóch powodów. Przede wszystkim jest on wykonany w większości przypadków z aluminium, a to jeden z najtrwalszych materiałów używanych do produkcji etui. Po drugie aluminiowy bumper nie wpływa znacząco na wygląd smartfona, co często jest głównym powodem, dla którego wybieramy właśnie ten rodzaj etui. Oprócz wyglądu nie wpływamy nim także na gabaryty. Inne etui czy obudowy zwiększają masę oraz gabaryty, co nie jest zbyt ciekawą opcją szczególnie, jeśli posiadamy ciekawie zaprojektowany smartfon, jak na przykład iPhone 6. Bumper często na czterech rogach telefonu posiada dodatkową ochronę w postaci gumowych pasów, dzięki czemu te części smartfona są jeszcze lepiej chronione. Wycięcia na przyciski czy głośniki i wejścia są idealne, co oznacza, że nie będzie problemu z ich wciskaniem czy podczas wkładania kabla od ładowarki. Koszt jest różny i zależny od jakości i designu, jaki dostajemy wraz z zakupem takiego typu akcesoriów.

Bumper Mirror na telefon Huawei

Zacznijmy może od wyjaśnienia czym tak w ogóle jest bumper. Otóż, jest to pewien rodzaj etui na telefon. Jego forma przybiera postać ramki, która ochrania boki telefonu. Nie zajmuje dużo miejsca i dzięki temu nasz smartfon nie zwiększy za bardzo swoich dotychczasowych wymiarów, co niestety często się dzieje w przypadku innych kabur. Jednakże ten typ posiada również wady. Przede wszystkim nie ochrania tyłu ani przodu telefonu, przez co podczas upadku „na płasko” mogą pojawić się liczne uszkodzenia. Trzeba więc zainwestować w odpowiednie szkło hartowane albo folię ochronną na ekran.

Z tego względu, że bumper to jedynie ramka, która nie jest niczym wypełniona, jest tańszy od normalnych, pełnych etui, których celem jest osłonięcie nie tylko boków, ale także tyłu, a niekiedy nawet i przodu (w przypadku kabur z klapkami) Galaxy s6 lub innego popularnego smartfonu.

Aluminiowe bumpery na telefon - jakość i ochrona w jednym.

Osłonę przed uszkodzeniem telefonu, ale także stylistyczne urozmaicenie i zapewnienie indywidualnego charakteru, zapewnia praktyczny bumper na telefon. W zależności od konkretnego modelu, czy jest to Sony Xperia M2 czy też Huawei P8 Lite, oferowany jest oddzielny katalog bumperów. Podział na grupy pozwala łatwiej znaleźć to, co najbardziej trafia w indywidualne potrzeby i gusta. Można wybierać spośród etui z grafiką, z okienkiem, o lustrzanej powierzchni czy też trójwymiarowe, w ciekawym kształcie i bogatej kolorystyce. Duża grupa bumperów dedykowana jest iPhonom, posiadacze modeli iPhone 4 czy iPhone 6 mogą więc przejrzeć naprawdę sporą liczbę produktów, zanim dokonają ostatecznego wyboru i zakupią bumper dla siebie. Każdy telefon ma inne rozmieszczenie elementów i inny kształt, dlatego tak ważne jest, by wybierać produkt dedykowany konkretnemu modelowi, w przeciwnym wypadku może on nie pasować, a więc będzie źle spełniać swoją funkcję – nie trzymać się telefonu i przysłaniać jego elementy.

Model telefonu:

Bumper na telefon

Popularne