Guma na telefon  

Jest 673 produktów.
Pokazuje 1 - 60 z 673 produktów

Model telefonu:

Guma na telefon

Guma na telefon - co to takiego ?

Guma na telefon to rodzaj etui, który właściwie bez telefonu przypomina silikonową bransoletkę. Dzięki naciągnięciu jej na boczne krawędzie telefonu, na których znajdują się zwykle przyciski odpowiadające za zwiększanie oraz zmniejszanie głośności urządzenia, zabezpieczamy urządzenie przed niechcianymi uszkodzeniami, upadkami i pęknięciami. Gumy są także dobrym rozwiązaniem dla właścicieli smartfonów, ponieważ ich materiał pozwala rozciągnąć i dopasować się do każdego z dostępnych na rynku modeli. Nie ważne czy masz iPhone’a 6 czy Huawei P8 Lite. Guma sprawdzi się doskonale w przypadku każdego telefonu. O dobrej jakości materiału, z którego stworzono gumy, świadczy jego „podwójna” odporność: na uszkodzenia oraz wybarwienia. Silikon nie kruszy się oraz nie blaknie czy szarzeje, nie można go stłuc czy nadtłuc. Gumy są dostępne na rynku w wielu różnych kształtach, możemy znaleźć modele z „uszami” różnych zwierząt w bardzo zróżnicowanej kolorystyce albo też takie, które swoim kształtem przypominają jakąś postać. Łatwo można spersonalizować swój telefon. Twój Samsung Galaxy S5 może przypominać ulubioną postać! Coraz więcej modeli także zdobi „plecki” telefonów: np. kultowymi postaciami z kreskówek. Oprócz funkcji estetycznej, jest to także w pełni funkcjonalne, chroni przed zarysowaniem się telefonu albo wbudowanego z tyłu aparatu. Guma sprawi, że będzie inny od wszystkich i tylko twój. Aby telefon dobrze się prezentował warto dobrać kolor gumy do przewodniego motywu albo koloru tła.

Gumowe etui na smartfona - idealne dopasowanie

Kupując nowy smartfon na pewno będziesz się starać jak najdłużej utrzymać go w idealnym stanie przez długi czas. Jednak doskonale wiemy, że już po kilku tygodniach czy miesiącach użytkowania, na naszym urządzeniu pojawiają się zarysowania czy małe pęknięcia nawet nie wiadomo skąd. Dlatego warto pomyśleć, o jakiejś ochronie szczególnie, jeśli mamy ten telefon kiedyś sprzedać, bo porysowany będzie kosztował mniej. Dlatego warto zakupić etui na telefon, które wspomoże ochronę przed takimi uszkodzeniami. Jednak jest wielu pokrowców i czasem ciężko wybrać, coś fajnego. Jest jednak jedno świetne, które powinno się spodobać osobom w każdym wieku, mianowicie gumowe etui.

Etui zrobione z gumy to przede wszystkim świetny materiał antypoślizgowy, więc nie ma opcji, żeby nasz smartfon wyślizgnął się z dłoni. Druga bardzo, fajna sprawa to fakt, że guma jest także wytrzymała, więc możemy być pewni dobrej ochrony przez wiele miesięcy. Kolejnym atutem tego rodzaju pokrowca jest to, że smartfon ubrany w niego nie zyskuje bardzo na gabarytach, więc nie będzie nam to doskwierać, że telefon jest za duży czy za gruby przez etui. Świetną sprawą są także różnego rodzaju animacje na tym etui, w internecie można znaleźć praktycznie wszystko, jak na przykład w kształcie minionka czy króliczka, więc może to być również, fajny prezent. Gumowy pokrowiec na telefon nie jest drogi, wystarczy nam kilkadziesiąt złotych i dostaniemy go w dobrej, jakości, warto więc zastanowić się nad takim zakupem do naszej Xperia L1 na przykład.

Model telefonu:

Guma na telefon

Popularne