Hartowane szkło Xperia  

Jest 2 produktów.
Pokazuje 1 - 2 z 2 produktów

Model telefonu:

Hartowane szkło Xperia

Hartowane szkło na ekran telefonu Sony Xperia 9h

Nie raz zdarza nam się upuścić swój telefon, w takim przypadku prawdopodobnie wyświetlacz jest cały porysowany, popękany lub nawet do wymiany. Wiemy jak droga jest wymiana wyświetlacza, więc często nie opłaca się tego robić, aby uniknąć takich sytuacji warto zakupić hartowane szkło Xperia, które ochroni nasz ekran przed wszelkimi uszkodzeniami i pozwoli cieszyć się niezarysowanym wyświetlaczem przez długi okres czasu.

Szkło hartowane to zwykłe szkło, które zostało podgrzane do wysokich temperatur, a zaraz schłodzone sprężonym powietrzem, dzięki temu zabiegowi uzyskało niesamowitą
wytrzymałość, nawet kilkukrotnie większą od zwykłego szkła. Naklejając szkło hartowane na Xperia M4 Aqua czy inny model, możemy być pewni, że nawet zarysowań ostrym narzędziem nie będziemy w stanie zrobić, jeśli chcemy, możemy nawet zrobić mały test. Warto zaopatrzyć się w takie szkło, ponieważ nawet podczas upadku, możemy być pewni, że z naszym wyświetlaczem nic złego się nie stanie, a jedynie samo szkło może zostać zbite. Szkło hartowane jednak pęka na drobne, tępe
odłamki, którymi ciężko się jest skaleczyć. Na rynku mamy wiele modeli takich szkieł ochronnych, w ostatnim czasie wyszły również tak zwane 3D, które ochraniają cały przód XA1, XZ2 czy każdego innego modelu, jaki aktualnie posiadamy.

Szkło hartowane to koszt kilkudziesięciu złotych, więc każdy bez problemu będzie mógł zaopatrzyć się w taki produkt. Taki jeden wydatek sprawi, że zaoszczędzimy dość dużo pieniędzy na wymianie rozbitego wyświetlacza, a posłuży nam przez bardzo długo.

Model telefonu:

Hartowane szkło Xperia

Popularne