Kabel Micro USB  

Jest 34 produktów.
Pokazuje 1 - 34 z 34 produktów

Model telefonu:

Kabel Micro USB

Kabel Micro usb do ładowania telefonu.

Wszyscy doskonale wiemy, czego użyjemy, aby naładować naszego smartfona, jednak czy każdy wie, że kabel micro USB nie służy tylko do tego? Oprócz przesyłu danych i funkcji ładowania, czyli przewodzenia prądu do naszego telefonu, używany jest również przy tabletach,
komputerach, aparatach czy w samochodach. Funkcji i zastosowań ten przewód ma wiele. Na przestrzeni lat kabel ten zmieniał się troszkę, wszystko dlatego, że wchodziły nowsze wersje, które były wstanie robić rzeczy wymienione wyżej dużo szybciej, niż poprzednicy. Najnowsze modele mają nawet we wtyku A, czyli tej grubszej końcówce slot na karty pamięci micro SD, co otwiera nowe możliwości dla użytkowników takich przewodów. Możemy po prostu przesyłać dane z kabla do naszego Galaxy S5, czy z kabla do komputera. Nie musimy na przykład wkładać karty pamięci do laptopa, żeby przesłać coś na nasze przenośne urządzenie. Wszystko idzie ku wygodzie w dzisiejszym świecie.

Kabel ten jest ogólnodostępny na rynku, jego koszt nie jest wysoki, zależny tylko od długości przewodu i jego mocy przesyłowej jednak w większości przypadków, gołym okiem nie zobaczymy różnicy, więc nie musimy wydawać na niego majątku. Ceny to przeważnie kilkadziesiąt złotych, za dobrej jakości przewody. Oczywiście, przy każdej ofercie smartfona jak HTC, LG czy każdej innej marki, mamy kabel w zestawie. Sprawa wygląda tak samo, kiedy kupujemy inne urządzenia elektroniczne, które potrzebują szybkiego naładowania, więc nie musimy się martwić zakupem. No chyba, że kabel się popsuje, co oczywiście się zdarza.

Model telefonu:

Kabel Micro USB

Popularne