Etui na telefon Nokia 5.1 Plus - Obudowy, Kejsy i Pokrowce  

Jest 98 produktów.

etui z nadrukiem na telefon

Etui na smartfony

zaprojektuj etui na telefon

Zaprojektuj etui

kable i ładowarki do smartfonów

Kable i ładowarki

szkła hartowane na ekran telefonu

Szkła hartowane

Case na Nokia 5.1 plus – druga skóra Twojego telefonu!

Idealne dopasowanie kształtu etui do Twojego urządzenia możliwe jest dzięki wykorzystaniu bezbarwnego, elastycznego silikonu. Dokładność wykonania sprawia, wrażenie jakoby prezentowany produkt był robiony niemalże na miarę Twojego telefonu. Cienka, wytrzymała budowa znacznie zwiększa komfort oraz bezpieczeństwo użytkowania smartfona. Nasze pokrowce idealnie leżą w dłoni, dzięki temu, że nie pogrubiają telefonu. Jest to bardzo częsty problem wśród dostępnych na rynku akcesoriów do urządzeń elektronicznych, dlatego brak ingerencji w grubość telefonu jest dla nas jednym z priorytetów. Dzięki wykorzystaniu wysokiej jakości materiałów, nasze etui upiększają Twój telefon. Niezależnie od tego, czy wybrany przez Ciebie produkt jest przezroczysty, czy zdecydowałeś się zostać właścicielem jednolitego etui Nokia 5.1 Plus, utrzymanego w klasycznych barwach jak czerń, beż czy szarość. Ponadto „szyte na miarę” etui ułatwia dostęp do wszystkich portów, a także przycisków znajdujących się w telefonie, dzięki czemu będziesz jeszcze bardziej zadowolony.

Etui na Nokia 5.1 plus - ochroń swój telefon

Nie zaprzeczysz temu, że codziennie się gdzieś spieszysz. Spóźnienie na autobus, do szkoły czy pracy – to wszystko wymaga od Ciebie przyspieszenia kroku, czasami nawet szaleńczego biegu. A są to warunki sprzyjające upuszczeniu naszego smartfona, co może skończyć się nawet stłuczonym ekranem. Wychodzimy jednak naprzeciw wszystkim, którzy potrzebują naszej pomocy. Dzięki szerokiej gamie pancernych etui na Nokia 5.1 plus możesz chronić swoje urządzenie przed uszkodzeniami różnego rodzaju. Dotyczy to zarówno pęknięcia ekranu, ukruszenia się rantów jak również porysowania obudowy. Nasze pancerne plecki neutralizują skutki nawet najmocniejszych upadków. Dzięki idealnemu dopasowaniu i wyposażeniu ich w ochronne, wzmocnione ranty, sukcesywnie chronimy Twój telefon każdego dnia. Nie musisz więc martwić się o konieczność wydawania dodatkowych pieniędzy na wymianę ekranu.

Personalizacja jest już dostępna – Case na Nokia 5.1 plus spełnieniem marzeń!

Na naszej stronie znajdziesz także opcję edycji etui zgodnie z własnymi preferencjami. Niezależnie od tego co lubisz, co ci się podoba, co inspiruje – z pomocą naszego edytora możesz zamieścić to wszystko na tle swojego telefonu! W dostępnej na naszej stronie bibliotece znajduje się wiele gotowych grafik, które powinny przypaść Ci do gustu. Jednak gdy nie znajdziesz niczego, co chciałbyś umieścić na swojej obudowie, możesz wykorzystać do dekoracji zdjęcie znajdujące się w Twojej prywatnej galerii na telefonie czy tablecie. Jest to wspaniały wybór, gdy chciałbyś wyróżnić się z tłumu czymś, co byłoby odzwierciedleniem Twojego charakteru i Twoich pasji. Zdjęcie lub cytat, który umieścisz na etui może też być szybkim, przyjemnym powrotem do szczęśliwych chwil. Niezależnie czy dotyczą one spędzonych wakacji z rodziną, czy dnia adopcji nowego pupila.

Opcje dostępne w naszym edytorze mogą okazać się pomocne także w momencie, gdy nie masz pomysłu na prezent urodzinowy lub bożonarodzeniowy dla przyjaciół, rodziny czy nawet drugiej połówki. Z pewnością osoba obdarowana ucieszy się, gdy w prezentowej torbie zobaczy etui Nokia 5.1 plus z ulubionym cytatem, postacią z filmu.

Sprawdź najpopularniejsze Etui na inne telefony Nokia

Etui na telefon Nokia 5.1

Etui na telefon Nokia 5.1 Plus

Etui na telefon Nokia 830

Etui na telefon Nokia 630 / 635