Hartowane szkło na cały ekran  

Jest 421 produktów.

Hartowane szkło na cały ekran 3D pełne

Pokazuje 1 - 60 z 421 produktów

Model telefonu:

Hartowane szkło na cały ekran

Sortuj po:
Model telefonu

Ochronne szkło na cały wyświetlacz smartfona

Zobacz największy wybór szkła hartowanego na ekran telefonu do iPhone, Samsung, Huawei. Szkła ochraniają całą powierzchnię ekranu telefonu dzięki temu żadna jego część nie jest narażona na uszkodzenia. Szkło jest wytrzymałe i chroni również przed zarysowaniami ekranu. 3D oznacza że jest ono pełne i tak wyprofilowane by pasować na kształt smartfona - jest np lekko zeszlifowane po bokach.

Jak założyć hartowane szkło na telefon

Szkła ochronne zakłada się bardzo łatwo. W zestawie dołączone sa szmatki które pozwalają na wyczyszczenie powierzchni wyświetlacza przed aplikacja szkła na ekran. Wystarczy po wyczyszczeniu ekranu odkleić od szkła ochronną folię i delikatnie przyłożyć je do wyświetlacza. Szkło przylgnie samo równomiernie do telefonu. Ewentualne bąble można usunąć uciskając szkło i wypychając powietrze na boki telefonu.

Jak zdjąć hartowane szkło z telefonu

Szkło zdejmuje się o wiele łatwiej niż zakłada na telefon. Zdejmujemy je jedynie jeśli uległo zniszczeniu lub pokruszeniu. Po zdjęciu nie da się założyć ponownie. Wystarczy oderwać na siłę uważając by nie skaleczyć sobie rąk. Szkło jest podklejone specjalna taśmą, podobnie jak szyby w samochodach osobowych, dzięki czemu nie rozpada się na kawałki ale schodzi jako całość nawet jeśli jest połamane. Po zdjęciu nie zostaje na smartfonie żadne ślad po szkle. Można nałożyć nowe

Szkło na cały ekran

Ochrona telefonu w dzisiejszych czasach jest postawiona na najwyższym poziomie. Każdy pragnie, aby jego sprzęt był w niezmienionym stanie (jak nowy) przez jak najdłuższy czas. Niestety wypadki chodzą po ludziach i bardzo często nasze komórki ulegają licznym uszkodzeniom mechanicznym w wyniku upadku. Nowoczesne urządzenia niestety mają to do siebie, że nie są zbyt wytrzymałe, dlatego stosunkowo łatwo można je zniszczyć. Najbardziej delikatna jest matryca. Nawet przy zrzuceniu smartfonu z niewielkiej wysokości może pojawić się tak zwana „pajęczyna”. Naprawa tego z całą pewnością będzie bardzo kosztowna, dlatego lepiej zawczasu zabezpieczyć swój telefon.

Ostatnio na rynku pojawiły się telefony, które mają zaokrąglony ekran zachodzący na boki. Ma to sprawiać wrażenie przestrzeni i wywoływać efekt 3D. Jest to innowacyjne i pomysłowe, obraz jest dużo lepszej jakości, a użytkowanie tego typu smartfonów jest czystą przyjemnością. Niestety wzrasta ryzyko pęknięcia matrycy, ponieważ może się uszkodzić nawet wtedy, gdy upadnie bokiem. Co więcej, trudno jest także dobrać etui, gdyż zdecydowana większość jest całkowicie zabudowana. Można kupić pokrowiec specjalnie na dany model telefonu, ale jest to nieco droższe. Możliwe jest jednak ochronienie takiej komórki. Powstało powiem hartowane szkło na cały ekran 3D, które działa w podobny sposób jak inne szkła hartowane, ale jest większe i posiada również boczne „ścianki”. Założenie go Huawei Mate 10 lite lub inny telefon może sprawić problemy, ale można iść z tym do serwisu.

Model telefonu:

Hartowane szkło na cały ekran

Popularne