Etui dla faceta  

Jest 723 produktów.
Pokazuje 1 - 60 z 723 produktów

Model telefonu:

Etui dla faceta

Modne etui na telefon dla mężczyzn.

O swój telefon powinien każdy dbać, niezależnie od tego czy ma dzień czy rok i jaki to model. Nie są to tanie urządzenia, dlatego nie można pozwolić na zrezygnowanie z odpowiedniej ochrony, no bo „co się może stać”. Wielu w ten sposób myślało i ich komórki skończyły z połamanymi obudowami oraz pajęczynami na ekranach. Aby uchronić się przed tego typu wypadkami i konsekwencjami, dobrą metodą jest kupno specjalnego pokrowca, który będzie osłaniał sprzęt i w razie czego sam odbierze siłę uderzenia, a smartfonowi nic się nie stanie. To także doskonały pomysł na prezent i dosłownie każdy się z niego ucieszy (nawet największa maruda), jeśli będzie odpowiednio dobrany. Jeżeli szukamy czegoś dla swojego taty, chłopaka, przyjaciela lub brata to jakie etui na telefon dla faceta sprawdzi się najlepiej? Na pewno nie różowe, ale jakie powinno mieć cechy?

Dla mężczyzn najbardziej liczy się funkcjonalność. Mało kiedy przykładają większą uwagę do wyglądu. Należy się na samym początku zastanowić czy nasz partner będzie zadowolony z kabury posiadającej klapkę. Może go bowiem denerwować ciągłe odpinanie jej gdy chce skorzystać z telefonu. Rozwiązaniem może okazać się specjalne etui z okienkiem, przez które można obsługiwać sprzęt. Ciekawą opcją jest także kupno pokrowca z nóżką, na której można oprzeć Huawei P8 Lite lub inną komórkę i oglądać filmy bez konieczności trzymania jej w ręce.

Jeśli chcemy wybrać coś bardziej spersonalizowanego, warto zdecydować się na kaburę z napisem, obrazkiem lub mottem, które pasowałoby do charakteru osoby, którą chcemy obdarować.

Na rynku możemy znaleźć niezliczoną ilość rodzajów oraz wzorów etui na telefon, które na pewno będzie niezbędnym dodatkiem, jeśli chodzi o wytrzymałość na zadrapania, pęknięcia czy uszkodzenia naszego telefonu w inny sposób. Jednak w takim wyborze trzeba również znaleźć coś, co będzie odpowiadać naszym gustom. Sytuacja, jeśli chodzi o płeć męską nie jest bardzo skomplikowana, jak to bywa w innych dziedzinach, mimo wszystko również należy wybrać, coś co każdemu się spodoba.

               Mężczyzna używając Iphone, na pewno nie będzie chciał, aby ten świetnie zaprojektowany smartfon i jego wygląd został zakłócony przez jakieś etui, które zakryje praktycznie każdą cześć naszego telefonu zostawiając tylko miejsce na obiektywy aparatów no i oczywiście ekran, chociaż nie we wszystkich przypadkach. Dlatego aluminiowy bumper w kolorze samego urządzenia będzie tutaj idealnym wyborem. Mocna ochrona naszych krawędzi oraz brak ingerencji w design oraz gabaryty urządzenia powinny sprostać oczekiwaniom męskiej części użytkowników.

               Wiemy również, że mężczyźni uwielbiają wytrzymałość, dobry styl oraz ciekawy design, dlatego kolejną świetną opcją będzie skórzana kabura. Skóra naturalna nie tylko jest wytrzymała, ale bardzo klasycznie i ekskluzywnie wygląda, więc nasz Xiaomi dostanie nowy wygląd, prawdopodobnie dużo lepszy od poprzedniego. Skórzana kabura jest również jednym z rodzajów etui, które jest bardzo zintegrowane z urządzeniem, dla przykładu przez mini ekran na przedniej części obudowy, co również powinno spodobać się mężczyznom.

Model telefonu:

Etui dla faceta

Popularne