Kabel USB C  

Jest 35 produktów.
Pokazuje 1 - 35 z 35 produktów

Model telefonu:

Kabel USB C

Kabel do ładowania telefonu USB Typu C

Nie raz zdarza nam się denerwować podczas podłączania telefonu do ładowania, kiedy nie możemy za nic odpowiednio wsadzić przewodu do gniazda microUSB, szczególnie
wieczorem, kiedy światło nam już nie pomaga. Z tego powodu, ale również z innych ważniejszych do obiegu weszły telefonu, które obsługują kable, przy których nie mamy takich problemów.

Kabel Typ C, bo o nim mowa, na pierwszy rzut oka nie różni się prawie niczym, jednak jego wejście do telefonu jest płaskie, dzięki czemu nie ważne, którą stroną wsadzimy go do naszego Galaxy S8, on i tak się wepnie, jest to niesamowita wygoda, ale oprócz tego, kable typu C mają to do siebie, że znacznie szybciej przesyłają dane, nawet dwukrotnie szybciej, niż ma to miejsce w standardowym USB 3.0. Tym przewodem naładujemy również szybciej telefon, ponieważ przesyłany prąd nie będzie już miał 0.5A, ale 5A i napięcie 20V. Dodatkowo tym przewodem, możemy przesyłać filmy, w jakości 4K z prędkością 30kl/s.

W nowszych modelach telefonów, ten rodzaj przewodu wchodzi powoli w życie, co daje duży komfort podczas ładowania. Oczywiście nie niszczymy takiej końcówki szybko, ponieważ bez problemu można trafić w gniazdo, co nie powoduje złamań czy zagięć. Smartfony Huawei Mate, były jednymi z pierwszych, które użyły takiego wejścia i przewodu, w ich ślady poszły kolejne modele i marki. Taki przewód dostajemy oczywiście w zestawie z telefonem, jeśli nam się jednak popsuł to możemy kupić go w każdym sklepie komputerowym lub na Internecie za kilkadziesiąt złotych.

Model telefonu:

Kabel USB C

Popularne