Rysik do telefonu  

Jest 2 produktów.
Pokazuje 1 - 2 z 2 produktów

Model telefonu:

Rysik do telefonu

Pojemnościowy rysik do telefonu komórkowego - do czego służy?

Wiemy, jakie to trudne, kiedy mamy dość grube palce, a ekran naszego telefonu nie ma zbyt dużej przekątnej, pojawia się wtedy niemały problem, ponieważ pisząc wiadomości, przeważnie przyciskamy dwie literki na raz. Oczywiście jest to jeden z wielu problemów, które mogą nam się przytrafić podczas użytkowania naszego smartfona. Jest jednak przyrząd, który może temu
zaradzić, czyli rysik do telefonu, dzięki któremu jesteśmy w stanie precyzyjnie dotykać miejsca na ekranie, jakie docelowo miało być dotknięte, dzieje się tak, ponieważ na końcu tego fałszywego długopisu, znajduje się powłoka, która umożliwia użytkowanie ekranu dotykowego. Nie jest to jedyna funkcja takiego rysika, dzięki niemu, możemy śmiało zapisywać różnego rodzaju notatki, nie używając zwykłej klawiatury w naszym iPhone 8, czy innym smartfonie, oprócz tego bardzo fajnie sprawdza się podczas rysowania różnego rodzaju obrazków czy znaków, w aplikacji do tego stworzonej, a doskonale wiemy, jakie to jest nieprecyzyjne, kiedy używamy naszych palców. Często możemy spotkać zwykłe długopisy, które drugi koniec mają z powłoki, która umożliwia dotyk ekranu, więc mamy takie dwa w jednym, co może się nie raz nam przydać.

Rysik do telefonu często dostajemy wraz z samym urządzeniem, jak jest na przykład w Samsungu Galaxy S9, w niektórych ofertach. Jednak nie każda oferta to posiada, dlatego możemy go zakupić sami. Znajdziemy mnóstwo tego rodzaju produktów na stronach internetowych, ceny to kilkanaście lub kilkadziesiąt złotych, więc każdego powinno być na taki rysik stać.

Model telefonu:

Rysik do telefonu

Popularne