Squishy kotek antystresowy  

W tej kategorii nie ma produktów.

Squishy kotek - zabawka antystresowa

     Wszyscy pamiętamy silikonowe gniotki, które świetnie sprawdzały się, jako zabawa na nudne chwile, ale również były formą terapii antystresowej. W ostatnim czasie praktycznie każdy korzysta ze swojego telefonu przez wiele godzin dziennie, dlatego stworzono taki produkt jak Squishy Kotek, który jest czymś w rodzaju silikonowego gniotka z dawnych lat.

     Przyklejamy go taśmą dwustronną lub pistoletem do kleju na tył obudowy telefonu, jednak radziłbym to robić na etui, gdyż po kleju mogą pozostać ślady na obudowie naszego Xiaomi czy LG. Na etui trzyma się nawet mocniej, więc jest to lepsza opcja z wielu względów. Po pierwsze działa on antystresowo, ponieważ ciągłe ugniatanie go jest kojące, co można porównać do Fidget Spiner’a, które w ostatnim czasie robiły furorę na rynku, gdyż także miały działanie antystresowe. Taki kotek zmienia także wygląd naszego smartfona, więc będzie doskonałą alternatywą dla tych silikonowych etui z uszami Playboya czy innymi niezbyt ciekawymi propozycjami. Jeżeli ktoś nie lubi kotków to może sobie wybrać misie czy foczki. Natomiast wybór kolorystyczny jest naprawdę bardzo duży, więc każdy znajdzie coś dla siebie. Oprócz działania antystresowego będzie to świetny sposób na nudę na przykład w kolejce do lekarza. Równie dobrze możemy go używać podczas każdorazowego korzystania z telefonu.

     Jeżeli chodzi o koszt tego typu produktu to nie powinien on przekroczyć kilkunastu złotych wraz z przesyłką, jeśli będziemy kupować Squishy Kotki przez internet. Podobnie będzie to wyglądać kupując je w sklepie stacjonarnym.

Model telefonu:

Squishy kotek antystresowy

Popularne