Etui na telefon z okienkiem  

Jest 47 produktów.
Pokazuje 1 - 47 z 47 produktów

Model telefonu:

Etui na telefon z okienkiem

Etui na telefon z funkcjonalnym okienkiem

Kupno telefonu z całą pewnością daje się odczuć jeśli chodzi o wydatki. W dzisiejszych czasach producenci produkują coraz to nowsze modele, które posiadają przeróżne dodatki, funkcje i gadżety. To jednak pociąga za sobą jedną poważną wadę – im więcej opcji, tym droższy sprzęt. Aby zmniejszyć odrobinę szok po kupnie można na przykład oszczędzać przez jakiś czas i systematycznie odkładać pieniądze. Sposobów jest naprawdę sporo, ale jeśli już się zdecydujemy na telefon to trzeba pamiętać o tym, by się o niego troszczyć i nie zaprzepaścić tak dużego wysiłku, jaki się włożyło by go zdobyć. Przede wszystkim należy zainwestować w odpowiednie etui, które okryje komórkę i zabezpieczy przed obiciami, zadrapaniami i innymi mechanicznymi uszkodzeniami.

Godnymi polecenia są obudowy S-view. Charakterystyczne dla nich jest to, że posiadają klapkę. Dzięki temu nie trzeba (choć i tak jest zalecane) kupować specjalnej folii czy szkła hartowanego na ekran, ponieważ jest on w całości zakryty. W miejscu matrycy posiada plastikową, przezroczystą osłonę, przez którą dochodzą do telefonu bodźce dotyku. Nie trzeba więc za każdym razem, kiedy chce się skorzystać z telefonu, otwierać klapki. To bardzo wygodne, a także funkcjonalne. Ten typ etui zabezpiecza cały smartfon, a przy tym jest niezwykle wygodny w użyciu. Posiada specjalne wypustki, które nachodzą na boczne klawisze, dzięki czemu można bez trudu odblokować telefon czy też zgłośnić lub ściszyć włączoną muzykę. Pasuje na przykład na iPhone 6 plus, ale także na wiele innych modeli komórek.

Etui z okienkiem S-view na telefon.

Rozszerzoną wersję popularnych etui na Galaxy S4 z klapką jest etui na telefon z okienkiem. W zasadniczym kształcie przypomina ono swój pierwowzór, lecz wzbogacone jest o odpowiednie wycięcie w przedniej części futerału, umożliwiające odbieranie przychodzących połączeń bez konieczności otwierania go; dodatkową korzyścią tego wyboru jest praktyczna funkcja sleep/wake up. Po zakupie, aby cieszyć się pełną funkcjonalnością i ochroną prezentowanego etui, wystarczy odpowiednio umiejscowić je na telefonie; charakterystyczny odgłos kliknięcia będzie sygnałem, że etui jest dobrze założone. Dopasowane jest ono między innymi do modeli Samsung , Huawei, Sony i iPhone oraz innych popularnych telefonów. W chwili obecnej dostępne jest w kolorze złotym, różowym, granatowym oraz w klasycznej bieli i czerni. Lekkość całej formy sprawia, że telefon sony Xperia M2 wraz z tym etui nie powoduje dodatkowego obciążenia, a korzystanie z niego odbywa się w sposób bardzo poręczny i wygodny, nie ma więc potrzeby zdejmowania etui.

Jesteśmy już tak przyzwyczajeni do technologicznych gadżetów, że nie potrafilibyśmy bez nich się obejść. Przykładem jest telefon komórkowy, który w dzisiejszych czasach zastępuje dosłownie wszystko: GPS, komputer, pendrive, MP3 i wiele innych. Jak powszechnie wiadomo, o tak wartościowy sprzęt należy dobrze dbać. Bardzo prostym przykładem jest kupno pokrowca na swój smartfon. Jego rola polega w głównej mierze na odbieraniu siły upadku na siebie, a także zmniejszaniu negatywnych skutków wstrząsów podczas zderzeń na przykład z podłogą. Producenci projektują naprawdę wiele typów kabur i są one coraz lepiej dopracowane, a także nowocześniejsze. Jednym z przykładów jest etui na telefon z okienkiem.

Model ten jest podobny do reszty etui, które można spotkać czy to w reklamach, czy w sklepach. Nakłada się go na obudowę komórki i zakrywa cały tył oraz boki. Jednakże jego cechą charakterystyczną jest także obecność klapki, którą nakrywa się przód sprzętu. Niektórzy użytkownicy bardzo narzekają na tego typu rozwiązania ze względu na niepraktyczność na przykład podczas odbierania połączenia od kogoś. Trzeba bowiem wówczas nie tylko znaleźć telefon, ale także odpiąć i odsunąć klapkę. Dopiero wtedy można odebrać, a na to czasu nie ma. Rozwiązaniem jest jednak specjalne okienko w etui, które pokryte jest przezroczystą folią, przez którą przechodzą do ekranu bodźce dotykowe. Można więc bezproblemowo przesuwać zieloną strzałkę sygnalizującą połączenie w Galaxy s7 i innych telefonach. Ten typ kabury jest funkcjonalny i dobrze wygląda.

Kupując nowy telefon, na pewno będziemy chcieli go zabezpieczyć przed różnego rodzaju uszkodzeniami, jak zarysowania czy zadrapania. Chcemy również, aby nasz wyświetlacz pozostał w nieskazitelnym stanie, więc kupujemy szkła hartowane lub folie. Jednak są etui na telefon, które nie tylko zabezpieczą plecki naszego urządzenia czy krawędzie, ale również przód.

               Jednymi z takich etui są skórzane etui na telefon z okienkiem, które oprócz samej ochrony świetnie integrują się z urządzeniem, takim jak na przykład Samsung Galaxy J3 2016, który był jednym z pierwszych modeli telefonów, do którego zastosowano etui z interaktywnym okienkiem. Na pierwszy rzut oka, takie etui nie różni się niczym szczególnym, jednak ma szkiełko po jednej ze stron lub na środku z przodu. Dzięki temu nie otwierając etui możemy sprawdzać godzinę, datę, przełączać muzykę czy też odbierać i kończyć połączenia. Coś takiego przydaje się bardzo, kiedy na przykład prowadzimy auto i nie mamy czasu na to, aby otwierać klapkę naszego smartfona, który jest przymocowany do uchwytu samochodowego. Wystarczy, więc przejechać palcem, a połączenie zostanie odebrane. Dodatkowym atutem jest to, że takie etui przeważnie wykonane są ze skóry naturalnej, więc oprócz interaktywności są bardzo wytrzymałe oraz klasycznie i elegancko wyglądają, co na pewno spodoba się męskiej części użytkowników. Z jakością, wytrzymałością oraz panelem interaktywnym idzie w parze cena. Za takie akcesoria trzeba zapłacić ponad sto złotych, a często nawet troszkę więcej, jeśli okienko ma dodatkowe funkcje, które mogą się przydać.

Model telefonu:

Etui na telefon z okienkiem

Popularne