Hartowane szkło Xiaomi  

Jest 24 produktów.
Pokazuje 1 - 24 z 24 produktów

Model telefonu:

Hartowane szkło Xiaomi

Hartowane szkło na telefon Xiaomi

Każdy zna ten ból, kiedy nasz smartfon upada na ziemię, a co gorsza na beton i w tym momencie jesteśmy już pewni, że wyświetlacz jest do wymiany. Gdyby tego było mało, wymiana wyświetlacza graniczy cenowo z nowym telefonem niejednokrotnie, dlatego zwyczajnie się to nie opłaca.

Warto, więc zapobiegać uszkodzeniom naszych urządzeń, a jak to zrobić? Wystarczy zakupić hartowane szkło Xiaomi czy innego producenta. Takie szkło jest kilkakrotnie bardziej wytrzymałe od zwykłego szkła na uszkodzenia i porysowania, w sklepach możemy spotkać szkła, które mają skalę twardości 9H, dzięki czemu nawet ostrym narzędziem go nie zarysujemy. Taką powłokę, jeśli nakleimy na swojego Redmi 4A dla przykładu, bardzo trudno zbić, a jeśli komuś się ta sztuka uda, szkło hartowane pęka na maleńkie, a przede wszystkim tępe kawałki, którymi trudno się skaleczyć. Produkcja hartowanego szkła jest niesamowicie prosta, ale również skuteczna, ponieważ poddaje się zwykłe szkło obróbce termicznej, które następnie jest bardzo szybko schładzane sprężonym powietrzem, w efekcie powstaje regularna sieć drobnych kryształków, dlatego też szkło rozbija się na wcześniej podane części.

Na rynku istnieje wiele producentów udostępniających szkła hartowane, jego ceny wahają się nieco, ale przeważnie musimy wydać kilkadziesiąt złotych, aby dostać dobrej jakości materiał. Naklejanie szkła nie jest takie proste, najlepiej zlecić je komuś, kto to potrafi robić, ponieważ mogą powstawać pęcherzyki powietrza przy nieumiejętnym nakładaniu go na ekran naszego Xiaomi Note 4 czy innego modelu telefonu. Jeżeli jednak potrafimy zrobić to sami, możemy szkło zakupić w Internecie bez obaw, o słaby egzemplarz.

Model telefonu:

Hartowane szkło Xiaomi

Popularne