Bugatti  

Jest 1 produkt.

Ręcznie wykończony case to wyjątkowo stylowy gadżet! Takie jest właśnie etui Bugatti, które znajdziesz w ofercie internetowego sklepu Etuistudio z akcesoriami do telefonów. Obudowy Bugatti są idealnie dopasowane do wielu modeli iPhone’ów i prezentowane w bogatej palecie kolorystycznej. Dodatkowo zapewniają maksymalną ochronę również dla wyświetlacza. Te wszystkie zalety sprawiają, że pokrowce i futerały Bugatti to idealne cases na Twój telefon.

Pokazuje 1 - 1 na 1 produkt

Bugatti - etui inne niż wszystkie 

Brązowe, czerwone, czarne, a może bardziej kobiece, różowe - jakie etui Bugatti dobierzesz do swojego iPhone’a? Niezależnie od tego, na co postawisz, stworzony przez firmę Bugatti case jest funkcjonalny i elegancki. Producent zadbał o detale i dodatkową kieszeń na karty kredytowe. Niebanalny wygląd sprawia, że obudowy Bugatti to cases dla wymagających użytkowników. Produkcja przebiega ręcznie, z wykorzystaniem jedynie naturalnych materiałów.

Pokrowce i futerały Bugatti - funkcjonalność na pierwszym miejscu

Część z dostępnych cases wyposażona jest w specjalne wsuwki pozwalające przypiąć telefon do szlufki od spodni. Wszystkie modele etui Bugatti na telefon mają wyjątkowo klasyczny design, a dodatkowo zabezpieczają smartfon, nie obniżając jego funkcjonalności. Specjalna pianka chroni wyświetlacz, a obudowa zapewnia łatwy dostęp do wszystkich przycisków i złącz. Jeśli szukasz stylowego i oryginalnego pokrowca na telefon, to już je znalazłeś! Jest to Oryginalne etui na telefon firmy Bugatti.