Markowe etui na telefon  

Jest 294 produktów.

Markowe Etui  na popularne telefony takie jak Samsung Galaxy, iPhone czy Huawei, Xiaomi Xperia. Obudowy do telefonu dopasowane do kształtu każdego modelu. Wybierając Markowe etui upiększasz swój telefon w niepowtarzalny sposób, poza tym zapewniając kompleksową ochronę telefonu. Dzięki markowym pokrowcom telefon dobrze leży w dłoni zapewniając mocny uchwyt. Pokrowiec jest bardzo praktyczny z łatwym dostępem do podstawowych gniazd telefonu  aparatu, głośników i lampy.

Pokazuje 1 - 60 z 294 produktów

Markowe etui na telefon oryginalne pokrowce

Telefony komórkowe, a już w szczególności różnorakie smartfony to sprzęty o które należy dbać. Nie jest to tanie urządzenie, więc trzeba zapewnić mu jak największe bezpieczeństwo. Każdy może sobie wyobrazić uczucie, które towarzyszy dźwiękowi uderzającego smartfonu o beton i tłukącej się matrycy. Nic przyjemnego, prawda? Całe szczęście można zapobiec takim wypadkom. Na pomoc przychodzi markowe etui, które nie tylko doskonale się prezentuje, ale także zapewnia stuprocentową ochronę telefonowi nawet po upadku ze sporej wysokości. Na rynku istnieje szeroki wybór, a popularne firmy ścigają się ze sobą i projektują coraz to nowsze i bardziej zadziwiające kabury. Można zdecydować się na etui z klapką lub bez, obrazkiem i motywem albo na czyste, jednobarwne. Niekiedy jest nawet możliwość samodzielnego wybrania nadruku, zgodnie z własnymi upodobaniami.

Co jest charakterystycznego dla markowych etui to fakt, że są przede wszystkim bardzo odporne na ścieranie, zadrapanie czy uderzanie. Wykonano je z najlepszych materiałów, które spełnią oczekiwania nawet największych maruderów. Ochronią wszystkie telefony (począwszy od starszych modeli, skończywszy na iPhone X) nie tylko przed stłuczeniem, ale także przed wniknięciem niechcianych substancji, takich jak piasek, kurz, okruszki, a nawet woda.

Oczywiście należy sobie zdawać sprawę z tego, że markowe etui są dużo droższe od tych tradycyjnych, powszechnie dostępnych modeli. Gwarantują jednak o wiele lepszą ochronę i można na nich bardziej polegać.

etui na telefon happinessetui na telefon ferrarri