Uchwyt na kratkę  

Jest 97 produktów.
Pokazuje 1 - 60 z 97 produktów

Model telefonu:

Uchwyt na kratkę

Uchwyt na kratkę do samochodu

Kiedy prowadzimy samochód, ciężko jest odebrać dzwoniący telefon tak, aby nie narażać naszego i innych bezpieczeństwa. W takim wypadku przeważnie czekamy, aż dojedziemy
na miejsce, aby oddzwonić do kogoś. Jednak może być już za późno i ktoś się rozmyśli z długo wyczekiwanej umowy i tym podobne. W takim wypadku, aby nie zwlekać do końca podróży warto zaopatrzyć się w uchwyt na telefon na kratkę, który sprawdzi się w takich sytuacjach idealnie.

               Mamy wiele rodzajów i modeli uchwytów do samochodów na nasze smartfony jednak ten na kratkę, wydaje się być najlepszą opcją. Wszystko dlatego, że jest niewielki, dzięki czemu nie będzie nam przeszkadzał, tak jak na przykład robią to te na szybę, przez co tracimy troszkę widoczności. Nie będzie również wpływał na wygląd wewnątrz auta, co również może niektórym nie pasować. Po trzecie jest bardzo prosty w montażu, wystarczy taki uchwyt wsadzić w kratkę i gotowe. Jedyny jego minus to mała stabilność, gdy kupimy droższy, zostanie to wyeliminowane. Uchwyt możemy
używać, aby odbierać telefon w połączeniu z głośnikiem. Używając takiego uchwytu, możemy również korzystać z LG K8 2017 czy innego wielkiego telefonu, jak z nawigacji.

               Uchwyty tego typu nie są drogie, koszt to około 20/30 złotych, są również droższe, które na pewno poprawią stabilizację telefonu, ale nie jest to wielka różnica i nie jest to konieczne.
Podczas, gdy dużo naszego życia spędzamy w trasie, ale również pracujemy, przy użyciu HTC One M8 czy innego smartfona, uchwyt na kratkę na pewno spowoduje, że podróż, ale również nasze życie stanie się łatwiejsze.

Model telefonu:

Uchwyt na kratkę

Popularne