Etui na telefon Alcatel 3X 2019 - Obudowy, Kejsy i Pokrowce  

Jest 96 produktów.

etui z nadrukiem na telefon

Etui na smartfony

zaprojektuj etui na telefon

Zaprojektuj etui

kable i ładowarki do smartfonów

Kable i ładowarki

szkła hartowane na ekran telefonu

Szkła hartowane

Pokazuje 1 - 60 z 96 produktów

Model telefonu:

Etui na Alcatel 3X 2019

Etui na Alcatel 3x 2019 idealna opcja na ochronę telefonu

Gwarancja bezpieczeństwa naszego telefonu jest sprawą bardzo ważną. Nawet najdelikatniejszy upadek z pozoru z niewielkiej wysokości może spowodować trwałe uszkodzenie naszego sprzętu. Jednym z ważniejszych wyborów podczas zakupu smartfona, jest również dobranie odpowiedniej oprawki. Dziś pokażemy etui na telefon w wersji aluminiowego bumpera na telefon Alcatel 3X 2019.

Aluminiowe wykonanie całości daje nam gwarancje odpowiedniego bezpieczeństwa dla naszego urządzenia. Upadki i innego rodzaju incydenty są całkowicie niegroźne, a w najgorszym wypadku konfrontacja telefonu z ziemią skończy się małymi rysami. Dzięki zastosowanemu aluminium obudowa dobrze przylega do oprawki, co sprawia, że telefon nie ślizga nam się w dłoni zwiększając tym samym komfort z jego użytkowania. Ważną rolę odgrywa również idealne co do milimetra dopasowanie klawiszy funkcji, co dla osoby użytkującej telefon nie będzie problemem odnalezienie ich bez spoglądania na nie.

Dobre i mądre eksploatowanie naszego telefonu jest czymś niezwykle ważnym, biorąc pod uwagę fakt jak wysokie są ceny dzisiejszych smartfonów. Z pomocą przychodzą nam etui na telefon, których zadaniem jest nadanie odpowiedniej ochrony naszym urządzeniom. Dla osób ceniących sobie bezpieczeństwo, a zarazem wygląd, pozycją obowiązkową będzie oprawka z kolorowym nadrukiem, który spełnia oba te zadania. Telefonem testowanym będzie Alcatel 3X 2019. Zaczynając od najważniejszego, czyli bezpieczeństwa naszego telefonu to tu sprawa ma się bardzo dobrze. Wykonanie z najwyższej jakości materiałów zapewnia ochronę nawet podczas upadków z bardzo dużej wysokości. Pokrowiec dobrze leży na telefonie, wyśmienicie przylegając, a boki są idealnie chronione. Klawisze funkcyjne także wpasowują się na swoje miejsce, zapewniając tym samym komfort użytkowania. Solidnie zrobione wycięcia na wejście USB, słuchawkowe zadowolą nawet tych najbardziej wybrednych. Lekkość użytych materiałów, które dobrze przepuszczają powietrze sprawia, że nie musimy się martwić o to że nasz sprzęt się przegrzeje

Case do Alcatel 3x 2019 silikonowe z kolorowym nadrukiem

Stylowe etui na telefon, które będzie oryginalnym prezentem dla bliskiej osoby? Takie rozwiązanie jest możliwe w przypadku modelu  Alcatel 3X 2019. Bardzo popularną ostatnimi czasy opcją jest etui z dedykowanym nadrukiem jako prezent. Dzięki temu, urządzenie może być ozdobione wybranym przez siebie zdjęciem, grafiką lub inspirującym napisem. Co ważne, taki produkt będzie nie tylko oryginalny, ale także bezpieczny dla telefonu. Ze względu na zastosowanie do jego wytworzenia trwałych materiałów, etui ochroni urządzenie przed takimi czynnikami jak zabrudzenia, zarysowania czy stłuczenia. Oprócz tego nie ściera się, nie rysuje, nie blaknie, więc jest w stanie służyć użytkownikowi nawet bardzo długi czas od jego pierwszego zastosowania. Produkt minimalizuje ryzyko trwałego uszkodzenia konstrukcji, w przypadku ewentualnych upadków. Zewnętrzna powierzchnia jest została wykonana z przyjemnego w dotyku materiału, który się nie odkształca. 

Obudowa na smartfona Alcatel 3X 2019, jest niezwykle stylowym, a zarówno praktycznym zabezpieczeniem urządzenia. Produkt został wykonany z wytrzymałego i elastycznego materiału, który jest odporny na wszelkiego rodzaju zarysowania i otarcia. Do obudowy nie przylegają także takie czynniki jak kurz czy brud. Jest to zdecydowana zaleta produktu, gdyż dzięki temu ochronny kejs nie wymaga większego czyszczenia, a jedynie sporadycznego odświeżenia i to za pomocą jednego przetarcia wilgotną ściereczką. Oprócz tego, że materiał jest odporny na zarysowania, to także się nie odkształca, ani nie ma tendencji do ślizgania się w dłoni. Produkt jest zdecydowanie odpowiedni na różne sytuacje. Z jednej strony może się elegancko prezentować w trakcie spotkań biznesowych, a z drugiej, może być po prostu odzwierciedleniem charakteru danej osoby i dopasowywać się do codziennych stylizacji. W tym jest także w stanie pomóc szeroka gama kolorystyczna oraz mnóstwo wzorów, gdyż każdy z użytkowników lubi zupełnie inne ozdoby

Sprawdź najpopularniejsze Etui na pozostałe modele Alcatel

Etui na telefon Alcatel 1s

Etui na telefon Alcatel 1s 2020

Etui na telefon Alcatel 3x 2019