Gumowe etui na telefon  

Jest 299 produktów.
Pokazuje 1 - 60 z 299 produktów

Model telefonu:

Gumowe etui na telefon

Gumowe etui na telefon z popularnymi postaciami z bajek

Kupując nowy smartfon na pewno będziesz się starać jak najdłużej utrzymać go w idealnym stanie przez długi czas. Jednak doskonale wiemy, że już po kilku tygodniach czy miesiącach użytkowania, na naszym urządzeniu pojawiają się zarysowania czy małe pęknięcia nawet nie wiadomo skąd. Dlatego warto pomyśleć, o jakiejś ochronie szczególnie, jeśli mamy ten telefon kiedyś sprzedać, bo porysowany będzie kosztował mniej. Dlatego warto zakupić etui na telefon, które wspomoże ochronę przed takimi uszkodzeniami. Jednak jest wielu pokrowców i czasem ciężko wybrać, coś fajnego. Jest jednak jedno świetne, które powinno się spodobać osobom w każdym wieku, mianowicie gumowe etui.

Etui zrobione z gumy to przede wszystkim świetny materiał antypoślizgowy, więc nie ma opcji, żeby nasz smartfon wyślizgnął się z dłoni. Druga bardzo, fajna sprawa to fakt, że guma jest także wytrzymała, więc możemy być pewni dobrej ochrony przez wiele miesięcy. Kolejnym atutem tego rodzaju pokrowca jest to, że smartfon ubrany w niego nie zyskuje bardzo na gabarytach, więc nie będzie nam to doskwierać, że telefon jest za duży czy za gruby przez etui. Świetną sprawą są także różnego rodzaju animacje na tym etui, w internecie można znaleźć praktycznie wszystko, jak na przykład w kształcie minionka czy króliczka, więc może to być również, fajny prezent.

Gumowy pokrowiec na telefon nie jest drogi, wystarczy nam kilkadziesiąt złotych i dostaniemy go w dobrej, jakości, warto więc zastanowić się nad takim zakupem do naszej Xperia L1 na przykład.

Obudowa na telefon 3D, guma - Stitch, Królik, Zając, Hello Kitty, M&M

Silikonowe obudowy na telefon z bajkowymi wzorami. Wykonane z miękkiego tworzywa świetnie chronią telefon i ozdabiają go. Najlepszy prezent dla dziecka. Chociaż kolorowe wypukłe etui z postaciami z kreskówek na iPhone 5s, zwierzątkami czy innymi animowanymi motywami na pozór kojarzyć by się mogło bardziej ze światem dziecięcych zabawek niż akcesoriami dla dorosłych, to właśnie wśród tych drugich takie pokrowce spotykają się z ogromnie entuzjastycznym odbiorem. Nie budzi to zdziwienia, gdyż trudno się oprzeć uroczemu, szaremu lub brązowemu zajączkowi z białym ogonkiem i kokardką między uszami, zaglądającemu przez wyświetlacz, czy Stitchowi ze swoimi słodkimi, sterczącymi uszami. Telefon Galaxy S5 można ubrać także w nieco zdziwionego, ale wciąż pociesznego minionka, królika z zakręconymi oczami czy wszystkim dobrze znanego tygryska. Mając telefon Sony Xperia M2 w takim etui raz na zawsze ułatwi się sobie odnajdowanie go w czeluściach torebki, jest lepiej widoczny i bardziej rzuca się w oczy. Poza funkcją ozdobną, gumowe etui jest dla telefonu także swoistą poduszką zabezpieczającą, zapewniającą mu zawsze miękkie lądowanie bez doznania żadnego urazu.

Model telefonu:

Gumowe etui na telefon

Popularne