Skórzane etui, kabura na telefon  

Jest 444 produktów.
Pokazuje 1 - 60 z 444 produktów

Model telefonu:

Skórzana kabura

Skórzane kabury na telefon - styl i wygoda.

Mężczyźni rzadziej niż kobiety poruszają się z torbą, w której mogliby przechowywać potrzebne w ciągu dnia rzeczy, dokumenty i urządzenia, dlatego przydają im się pomocne w tym zakresie produkty, takie jak skórzana kabura do telefonu. Sięgnąć po nią mogą oczywiście również kobiety, choć ze względu na charakter i estetykę większość klientów tego typu futerału stanowią mężczyźni. Kabura na LG G3 jest doczepiana do paska spodni albo bezpośrednio do spodni, elegancko się prezentując dzięki wykonaniu jej z naturalnej skóry. Dostępna kolorystyka pozwala doskonale dopasować stosowany produkt do elementów noszonej przez siebie garderoby. Forma futerału na Huawei P8, jego dopasowanie i materiał wykonania stanowią doskonałą ochronę dla całego urządzenia, zarówno przed wstrząsami nieuniknionymi podczas poruszania się jak i przed warunkami atmosferycznymi. Długotrwałą efektowność wizualną zapewnia odpowiednie zabezpieczenie skóry, które chroni ją przed ścieraniem i pojawianiem się przebarwień.

Najlepsze kabury na smartfony.

Kabura jest rodzajem pokrowca, który swoją formą przypomina portfel. I to taki portfel, który można przyczepić do paska od spodni. To świetne rozwiązanie dla osób pracujących na świeżym powietrzu lub spędzających aktywnie czas wolny. Kabury są najczęściej wykonane z pozszywanej ze sobą miękkiej skóry, która świetnie izoluje telefon przed brudem. Kabura powinna być mniej więcej w tym samym kolorze, co pasek, by całość wyglądała dobrze. W sklepach internetowych można znaleźć różne rodzaje kabur. Choćby takie, które przypina się do paska „pionowo” bądź „poziomo”. Większość kabur odwzorowuje elegancką estetykę portfela. Istnieją też takie, które przypominają futerał do noszenia broni (ktoś obcy może pomyśleć, że jesteś policjantem!) albo futerał na narzędzia, który jest genialnym rozwiązaniem dla osób pracujących w miejscach, gdzie telefon może się łatwo zakurzyć, ubrudzić albo po prostu zniszczyć. Możesz mieć swojego iPhone 8 przy sobie i nie narażać go na zniszczenie. Kabury najczęściej są dostępne w kolorach: czarnym, jasnobrązowym i ciemnobrązowym. I trzeba dodać, że są to produkty raczej przeznaczone wyłącznie dla mężczyzn. Kabury produkuje się zwykle nieco większe i raczej jako pokrowce uniwersalne, tak by każdy telefon pasował. Jednak warto zawsze to sprawdzić! Twój Huawei Mate 10 Lite może okazać się o centymetr za duży. W przypadku niektórych telefonów są tworzone kabury pod konkretny model. Tak jest z telefonem Samsung Galaxy S7, do którego możemy dokupić kaburę z klapką idealnie dopasowaną do telefonu.

Każdy z nas po zakupie urządzenia elektronicznego myśli o jego ochronie, ponieważ nie chcemy, aby uszkodzenia mechaniczne, takie jak zadrapania, rysy czy też pęknięcia wyświetlacza, które są drogie w naprawie nas napotkały. Jednak nie zawsze wiemy, jakie etui czy też szkło na ekran wybrać. Wszystko dlatego, że na rynku możemy znaleźć niezliczoną ilość producentów oferujących takie akcesoria oraz rodzaje tych produktów.

               Zatrzymując się przy etui jednym z najciekawszych i najpopularniejszych akcesoriów tej kategorii jest skórzana kabura, która nie tylko jest bardzo wytrzymała, ale również świetnie wygląda. Wszystko dlatego, że skóra jest doskonałym materiałem do takich zadań, jak ochrona. Nie przyjdzie nam łatwo jej zarysować, co na pewno będzie warte polecenia dla drogich modeli smartfonów, jak na przykład Samsung Galaxy S8. Dodatkowo elegancki i klasyczny wygląd skóry naturalnej będzie idealnym wyborem na prezent dla mężczyzny, ponieważ uwielbiają oni taki styl. Kabury tego typu są jednak dość grube i diametralnie wpływają na wygląd urządzenia, co nie zawsze może się spodobać, kiedy mamy ciekawie zaprojektowany model. Jednak zapewne dla wszystkich najważniejsza jest ochrona, a wygląd dopiero później.

               Kupując skórzaną kaburę będziemy musieli zapłacić około stu złotych. Są oczywiście modele, które kosztują kilkaset złotych jednak nie ma najmniejszego sensu wydawać takiej kwoty, gdyż za sto złotych dostaniemy naprawdę solidny case. Co jednak ważne nie radziłbym kupować tanich egzemplarzy za 20 lub 30 złotych, które ze skórą i ochroną nie mają nic wspólnego.

Model telefonu:

Skórzana kabura

Popularne