Mocne etui na telefon - pancerna obudowa, niezniszczalna  

Jest 506 produktów.
Pokazuje 1 - 60 z 506 produktów
Sortuj po:
Model telefonu

Pancerne etui na iPhone

Pancerne etui na Samsung

Pancerne etui na Huawei

Każdy właściciel stosunkowo drogich sprzętów chce je dobrze zabezpieczyć przed ewentualnymi mechanicznymi uszkodzeniami. Choć nie istnieją żadne cudowne wynalazki, które stuprocentowo ochronią przykładowo nasz drogocenny smartfon (i żadne zapewnienia producentów w kolorowych reklamach tego nie zmienią), to jednak można skutecznie obniżyć ryzyko zniszczenia. Jednym ze sposobów jest kupno pokrowca. Nie powinien to być pierwszy lepszy model z wyprzedażowej półki, ponieważ zwykle takie typy bardzo szybko się niszczą, nie będą dobrze dopasowane i mogą się zsuwać z obudowy telefonu. Dlatego też, warto zdecydować się na coś porządnego, na coś, czemu możemy zaufać. Dobrym wyborem będzie pancerne etui.

Choć nazwa może brzmieć przerażająco, tak naprawdę nic strasznego w tym typie kabur nie ma. Wyobrażamy sobie, że musi to być potężne i przede wszystkim ciężkie, a co za tym idzie – niewygodne i niemieszczące się w kieszeni. Są to na szczęście błędne skojarzenia. Pancerne etui nazwano w ten sposób, aby podkreślić wysoką wytrzymałość na bodźce mechaniczne. Są solidne i mocne, dzięki czemu zapewnią naszemu smartfonowi najlepszą z możliwych ochronę, nawet jeśli strącimy go na podłogę lub wypadnie nam z rąk wprost na betonowy chodnik. Pasuje na wiele telefonów, takich jak iPhone 8. Co ciekawe, w wielu przypadkach posiada specjalną nóżkę, która pozwala na postawienie bokiem komórki na jakiejś płaskiej powierzchni i przykładowo na oglądanie filmów. Nie trzeba szukać żadnych dodatkowych przedmiotów, aby oprzeć na nich smartfon.

               Osoby, które już nie jeden raz doświadczyły uszkodzenia telefonu w postaci zarysowań czy zadrapań oraz, którym telefon nie raz wyślizgnął się z dłoni i upadł na twardy beton czy asfalt w sposób szczególny chcieliby zatroszczyć się o swoje urządzenie szczególnie, jeśli właśnie je kupili. Dlatego idealnym wyborem będzie etui, które na pewno uchroni telefon nie tylko przed zadrapaniami, ale i wszelkimi upadkami, nawet z dużych wysokości.

               Pancerne etui, bo o nim mowa to, jak sama nazwa wskazuje bardzo wytrzymały pancerz, który nie pozwoli, aby naszemu urządzeniu cokolwiek złego się stało. Etui tego typu ma wiele wypustek na wierzchniej części, co jeszcze lepiej chroni smartfon i amortyzuje upadek. Wiele modeli posiada także podstawki, dzięki którym będziemy mogli z łatwością oglądać nasze ulubione filmy czy seriale. Jeżeli chodzi o kolorystykę i wybór designu to jest on raczej ubogi, ponieważ nie o to chodzi w tego typu produkcie. Mimo wszystko najwięcej jest etui w kolorze czarnym, ale kolory takie jak biały, limonkowy, a nawet różowy nie są problemem. Często dostajemy pancerne etui w dwóch barwach: czarnym oraz drugim jaśniejszym, który kontrastuje z czarnym, co bardzo ciekawie wygląda.

               W przypadku, takich smartfonów jak Lenovo K6 Note lub innych dużych modeli niezbędne będzie takie etui, ponieważ w najwyższym stopniu zapewni nam ochronę urządzenia, dzięki czemu przez długi czas będziemy mogli się cieszyć nienaruszonym jego wyglądem. Średnia cena takiego etui to 150 złotych, jeśli chcemy dobrej jakości model.

Pancerne etui na telefon.

Osoby, które upadek i zbicie szybki czy uraz całego telefonu doświadczyli już więcej niż raz, w szczególnym stopniu chcą się zatroszczyć o to, by kolejny taki wypadek nie wiązał się z drogą naprawą czy nawet koniecznością wymiany telefonu. Warto wtedy zwrócić uwagę na pancerne etui, które, jak sama nazwa wskazuje, stanowi pancerz intensywnie chroniący przed wszelkimi wypadkami. Najwięcej etui tego typu dostępnych jest w kolorze czarnym, część ma odświeżającą otoczkę w kontrastującym kolorze: chabrowym, limonkowym, różowym, czerwonym i białym. Pancerne etui mają ukształtowane na powierzchni wypustki, stanowiące dodatkowe zabezpieczenie wzmacniające asekurację urządzenia w razie upadku,  a dodatkowo zastosowana jest tam podstawka, umożliwiająca ustawienie i podparcie telefonu Samsung tak, by jeszcze wygodniej się go używało. Urozmaiceniem oferty zdominowanej przez czarną barwę jest drugi typ pancernych etui, dostępny w kolorze czerwonym, niebieskim, złotym, szczególnie na iPhone i w szarościach.