Etui na telefon z klapką  

Jest 778 produktów.
Pokazuje 1 - 60 z 778 produktów

Model telefonu:

Etui na telefon z klapką

Sortuj po:
Model telefonu

Etui na telefon z klapką

Jeżeli chcemy, aby nasz telefon był odporny na różnego rodzaju uszkodzenia mechaniczne to powinniśmy zainwestować w etui na telefon, które zapewni nam ochronę nie tylko wyświetlacza w postaci szkła hartowanego czy folii, ale również innych części naszego urządzenia, gdyż one też są bardzo narażone na uszkodzenia. Na wierzchu będziemy widzieć tylko zadrapania i rysy jednak w urządzeniu mogą dziać się nieoczekiwane rzeczy, które na pewno wpłyną na działanie systemu.

               Etui, które zapewni nam idealną ochronę to na pewno etui na telefon z klapką, dzięki któremu każdy model będzie w stu procentach zabezpieczony przed uszkodzeniami. Do dyspozycji klientów są etui z klapką otwieraną pionowo, gdzie dodatkowo zamontowano kieszonkę, która przydaje się na karty płatnicze lub dokumenty. Obudowy tego typu wykonane są w większości przypadków ze skóry naturalnej, co jeszcze solidniej chroni nasze urządzenia. Jednak na rynku dostępne są najnowsze modele telefonów, które mają bardzo duże wyświetlacze, więc klapka otwierana do dołu może być utrudnieniem. Na przykład taki Samsung Galaxy A5 2017, który ma ponad 5 calowy wyświetlacz. W takim wypadku idealne będzie etui z klapką otwieraną jak książka, dzięki czemu nie będzie tak bardzo wpływać na gabaryty modelu. W takich etui często też montuje się interaktywny mini-ekran, dzięki któremu będziemy mogli odbierać połączenia czy zmieniać piosenki w odtwarzaczu.

               Etui na telefon z klapką to koszt kilkudziesięciu złotych, często także więcej. Wszystko dlatego, że jest wykonane z bardzo wytrzymałego i eleganckiego materiału, jakim jest skóra. Na cenę także wpływają dodatki, jak na przykład ten interaktywny ekran.

Etui z klapką jest wygodną i praktyczną formą, wybieraną przez osoby, którym zależy na dobrej ochronie telefonu zarówno z tylnej, jak i przedniej części. Etui z klapką wykonywane jest najczęściej ze skóry, będącej materiałem eleganckim i stylowym, co dodatkowo podkreślone jest przez staranne wykończenie i obecność przeszyć. Wysoka jakość materiału oraz wykonania produktu zapewnia mu długotrwałą żywotność w nienaruszonej formie, bez przetarć czy naruszonych krawędzi. Etui na telefon Samsung galaxy z klapką dostępne są dla wielu modeli, a pojawienie się nowych wiąże się z błyskawicznym uzupełnieniem oferty o dedykowane etui – tak było na przykład z telefonem Huawei. Do każdego z nich etui jest ściśle dopasowane, dzięki czemu dobrze trzyma się urządzenia po jednorazowym założeniu, nie zsuwa się, a dobrze prezentuje i zapewnia pełną wygodę stosowania. Etui z klapką dostępne jest w kilku najpopularniejszych, najchętniej wybieranych przez użytkowników kolorach.

Model telefonu:

Etui na telefon z klapką

Popularne