Szybka na ekran  

Jest 950 produktów.

Szkło ochronne na telefon - szybka. Najwięszy wybór, zabezpiecz swój smartfon, szybka wysyłka darmowy zwrot.

Pokazuje 1 - 60 z 950 produktów

Model telefonu:

Szybka na ekran

Hartowane szkło na ekran 9h - szybka ochronna

Wszyscy z nas doskonale znają to uczucie, gdy wypada nam telefon z rąk i z głuchym łoskotem uderza o podłogę lub betonowy asfalt. Z całą pewnością nie jest to miłe. Tak jak kromka zawsze spada masłem do dołu, tak i komórka na nasze nieszczęście zazwyczaj upada uderzając całą powierzchnią ekranu. Patrząc przerażonym oczami na obudowę naszego smartfonu, z zapartym tchem podnosimy go obawiając się najgorszego. Bardzo często bowiem im lepsze telefony, tym łatwiej o uszkodzenie. Ich matryce nie są wytrzymałe na mocniejsze bodźce mechaniczne, dlatego nierzadko występuje tak zwana „pajęczyna” na całym ekranie. Pęka on w jednym miejscu, a siła uderzenia sprawia, że rozprzestrzenia się uszkodzenie tworząc coś na podobieństwo pajęczyny. Nie wróży to raczej niczego dobrego. Chociaż często dzieje się tak, że komórka nadal sprawnie funkcjonuje, ale jednak pęknięcia nie wyglądają estetycznie i mocno utrudniają korzystanie ze sprzętu. Można iść z tym do serwisu, ale nie spodziewajmy się, że naprawa (a raczej wymiana matrycy) tanio nas wyniesie. Takie elementy są strasznie drogie.

Jak więc oszczędzić nerwy i pieniądze? To bardzo proste! Szybka na ekran to świetna inwestycja. Nakleja się ją na matrycę, dzięki czemu podczas uderzenia to najwyżej ona pęknie, a nie nasz sprzęt. Możemy wówczas dużo zaoszczędzić, ponieważ standardowe szkła hartowane nie są drogie i zazwyczaj można je kupić w komplecie ze specjalnym etui. Oczywiście możliwe jest również kupno oryginalnych szybek na Galaxy s4 i inne smartfony, ale są droższe.

Wszyscy wiemy, że nasze smartfony nie są odporne na wszystko i nie ważne czy jest to najnowsza Xperia z symbolami IP68, gdzie odporność na wodę i kurz jest bardzo wysoka czy też inny model telefonu, który nie posiada tych symboli. Każdy z nich po spotkaniu z betonem lub asfaltem prawdopodobnie się stłucze. Zostaną wielkie zadrapania oraz pęknięty wyświetlacz, którego wymiana jest dość droga. Aby temu zapobiec kupujemy obudowy i etui na telefon, które jednak nie ochronią naszego ekranu. Warto, więc pomyśleć nad zakupieniem szybki na ekran.

               Szybka na ekran to przede wszystkim dodatkowa ochrona naszego wyświetlacza w postaci szybki, bardzo często szkła hartowanego oraz rzadziej już folii ochronnej. Dzięki tej kategorii akcesoriów możemy być pewni, że nasz wyświetlacz wytrzyma różnego rodzaju uszkodzenia, na które składają się zadrapania kluczami, monetami czy innymi twardymi materiałami, które trzymamy na przykład w kieszeni razem z telefonem. Jest to również ochrona podczas upadków i spotkań z betonem, gdyż w większości przypadków zbije się sama ochrona, a wyświetlacz oraz ekran pozostanie nietknięty. Na rynku znajdziemy różne dodatkowe ochrony naszych ekranów. Wszystko zależy od tego, jaki rodzaj ekranu posiadamy, jak wielki jest nasz LG czy inny telefon, czy ma wcięcia w ekranie, jak w przypadku nowych modeli oraz wielu innych spraw.

               Jeżeli chodzi o cenę to zależna ona jest oczywiście, od jakości. Za słabej jakości folię ochronną zapłacimy kilkanaście złotych. Dla kontrastu za dobrej jakości szkło hartowane, na pewno ponad pięćdziesiąt złotych.

Model telefonu:

Szybka na ekran

Popularne