Etui na telefon OnePlus - Obudowy Case i Pokrowce  

Jest 188 produktów.
Pokazuje 1 - 60 z 188 produktów
Sortuj po:

Ochronne Etui na telefon OnePlus z własną grafiką

Metalowy kejs na smartfona OnePlue, to produkt stanowiący połączenie dwóch najważniejszych cech każdego etui na telefon. Po pierwsze jest stylowy, a po drugie – zabezpiecza urządzenie przed stłuczeniem lub zabrudzeniem. Ochronna nakładka chroni wszystkie krawędzie telefonu, jak i tylnią obudowę i sam wyświetlacz. Nie przeszkadza mu to jednak w posiadaniu wycięć na najważniejsze porty, przyciski i wiele innych. Jest to bardzo istotna funkcja każdego akcesorium tego rodzaju, gdyż ułatwia to obsługę urządzenia oraz pozwala na szybki dostęp do jego wszystkich funkcji. Zarysowania i uszkodzenia to nie jedyne czynniki, przed którymi metalowy kejs ma chronić telefon. Założenie produktu pozwala także na uniknięcie kurzu i zabrudzeń w szczelinach, które w szybkim tempie przylegają do powierzchni urządzenia. Sama nakładka jest bardzo łatwa w czyszczeniu, jednak jej faktura została dopasowana tak, by na jej powierzchni powstawało jak najmniej nieestetycznych (szczególnie tłustych) plam. Produkt nie powiększa zbytnio optycznie telefonu i nie jest ciężki.

Produkt jest bardzo designerski, w związku z czym przykuwa wzrok i pozwala wyróżnić się z tłumu. Całość jest solidnie wykonana z najwyższej jakości materiałów. Wielką zaletą tego rodzaju kejsa jest to, że dostępnych jest wiele różnych grafik, które pozwalają na dopasowanie do indywidualnego charakteru właściciela. Faktura produktu jest przyjemna w dotyku, co dodatkowo zachęca do częstszego korzystania z telefonu i delektowania się jego możliwościami.

Case do OnePlus dla lepszej ochrony smartfona

Z reguły jest tak, że zupełnie inne rodzaje pokrowców na telefon podobają się kobietom, zaś zupełnie inne - mężczyznom. Warto jest zatem zwrócić uwagę na to, które ich rodzaje cieszą się wśród konkretnej grupy odbiorców największą popularnością. W przypadku mężczyzn, tryumfy świeci bez wątpienia skórzana kabura na telefon. Jest elegancka, stylowo wykonana, a także - co też nie jest bez znaczenia - nie utrudnia użytkowania telefonu. Dla wielu mężczyzn jest to argument kluczowy - możliwość swobodnego korzystania z telefonu. Wygląd jest kwestią drugorzędną, natomiast w przypadku wyboru skórzanego pokrowca na telefon, spokojnie możemy połączyć te dwie kwestie.

Etui na smartfona kobiety

Panie z kolei bardziej zwracają uwagę na wygląd, niż na funkcjonalność. Również i dla nich przygotowaliśmy bardzo atrakcyjne rozwiązanie. To przede wszystkim designerskie, silikonowe plecki - dostępne w najmodniejszych wzorach i kolorach. Warto też wspomnieć tutaj obudowy wykonane z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, dodatkowo wyposażone w klapkę. To jednocześnie zabezpieczenie obudowy oraz ekranu smartfona. Dzięki nim, każdy telefon będzie bezpieczny, nawet w czeluściach damskiej torebki!

Sprawdź najpopularniejsze Etui na pozostałe modele OnePlus

Etui na telefon OnePlus 8T

Etui na telefon OnePlus 7 Pro