Kijek do selfie Samsung  

Jest 3 produktów.
Pokazuje 1 - 3 z 3 produktów

Model telefonu:

Kijek do selfie Samsung

Kijek Selfie do telefonu Samsung Galaxy

Myślę, że często zdarza Wam się sytuacja, gdy nie możecie dobrze uchwycić wszystkiego na selfie. Ze zwykłymi zdjęciami nie ma takiego problemu, jednak przy tych, które są robione przednim aparatem, ciężko jest wymanewrować dłońmi tak, żeby wyszło idealnie, albo po prostu mamy zbyt mały zasięg rąk.

               Jak na wszystko w dzisiejszym świecie, tak i na ten problem mamy rozwiązanie,
kijek do selfie Samsung Galaxy będzie idealny w takiej sytuacji. Wyglądem przypomina zwykły kij jednak na początku mamy przycisk, który połączony jest z kablem na drugim końcu, który łączymy z naszym A5 2017 lub innym modelem Samsunga za pomocą końcówki Jack. Nie musimy się
martwić, że nasz telefon wypadnie z takiego kijka, ponieważ ma on świetne szczypce, które trzymają telefon bardzo mocno i są niesamowicie stabilne. Kijek bardzo pomoże nam, kiedy będziemy chcieli uchwycić tło za nami na przykład jakiś krajobraz lub zrobić sobie zdjęcie grupowe z przyjaciółmi. Dzięki regulowanej długości, możemy uchwycić tylko kilka osób, ale również kilkanaście przedłużając kijek. Warto, więc takie urządzenie wziąć ze sobą na wakacje lub imprezy wszelkiego rodzaju, chociażby na koncert, aby nagrywać naszym S8 wszystko, ponad głowami innych widzów.

               Kijek do selfie nie jest drogi, jego cena to około kilkadziesiąt złotych, ważne jednak, aby uważać na podróbki, które kosztują kilkanaście, lecz są bardzo wadliwe, a często niekompatybilne z niektórymi modelami. Kijek możemy, również dostać w zestawie z telefonem, na przykład J3 2016 miał taką propozycję dla nas, kiedy wychodził na rynek.

Model telefonu:

Kijek do selfie Samsung

Popularne