Etui na Huawei Nova 3  

Jest 1 produkt.
Etui na Huawei Nova 3
Pokazuje 1 - 1 na 1 produkt

Model telefonu:

Etui na Huawei Nova 3

Etui na telefon Huawei Nova 3

Huawei Nova 3 to jeden z budżetowych smartfonów chińskiego producenta. Wyposażony jest w wyświetlacz o przekątnej 6 cala, podwójny aparat główny, czytnik linii papilarnych i system rozpoznawania twarzy. Dzięki stosunkowo niskiej cenie cieszy się sporym powodzeniem na rynku. Posiadacze tego modelu powinni jednak zdawać sobie sprawę, że z niższą ceną idą w parze tańsze komponenty. Dlatego też telefon też może być bardziej podatny na uszkodzenia czy zarysowania.

Aby skutecznie zabezpieczyć się przed takimi ewentualnościami, mamy w swej ofercie etui na telefon Huawei Nova 3. Jest to tania i prosta w sobie konstrukcja, która chroni telefon przed różnymi czynnikami. Nasz specjalny pokrowiec z silikonu, metalu czy plastiku stanowi protekcję smartfona na wypadek upadku, kontaktu z ostrymi przedmiotami, zwłaszcza kluczami w kieszeni czy torebce. W połączeniu z folią czy szkłem hartowanym ochroni ekran przed zarysowaniami. Skórzana kabura przy okazji jest w stanie utrzymywać telefon w jak najlepszym stanie wizualnym, przez co po wielu miesiącach może wciąż wyglądać jak nowy. Dobrze dobrane case nie będzie miało wpływu na walory użytkowe telefonu, a w niektórych przypadkach może nawet wspierać niektóre funkcje smartfona: odbieranie połączeń bez otwierania futerału, spoglądanie na zegar czy powiadomienia.

Skupiliśmy się tylko na funkcjach ochronnych, a tymczasem obudowa to przecież także ważny element stylistyczny telefonu. Nie każdemu przecież podoba się podstawowy wygląd smartfona. Dlatego też można z pomocą etui z nadrukiem bądź kolorowej nakładki zmienić jego wygląd. Mamy w swej ofercie na telefon plecki złote, zielone, czarne, czerwone, białe czy też różowe. Proponowane są zarówno w podstawowej wersji jak i również z nadrukiem. Z pomocą nowoczesnych technologii na ich powierzchnię może zostać komputerowo naniesiona grafika. Korzystamy z bogatej bazy projektów, jak i również umożliwiamy nadsyłanie pomysłów przez klientów. W ten oto sposób każdy może stać się posiadaczem unikalnej oprawki na telefon.

Model telefonu:

Etui na Huawei Nova 3

Popularne