Potocznie mówi się, że to mężczyźni są gadżeciarzami, jednak warto pamiętać, że kobiety też lubią wszelkie dodatkowe zdobienia, świecidełka, czy inne akcesoria, które mogą poprawić ich komfort użytkowania telefonu. Po jakie dodatki sięgają kobiety? Jakie akcesoria będą najlepsze dla Pań? W dzisiejszym artykule wskażemy 7 gadżetów, które powinna mieć każda kobieta!


7 GADŻETÓW DO TELEFONÓW DLA NOWOCZESNEJ KOBIETY


1. SPERSONALIZOWANA OBUDOWA

Zacznijmy od tego, co stanowi postawę każdego kobiecego telefonu. Klasyczną obudowę może mieć każdy, jedna po czasie może nam się znudzić, dlatego warto mieć coś w zanadrzu. Jaką obudowę kupić? Możemy wybierać spośród tysięcy różnych propozycji, ostatnio jednak popularny jest motyw etui z własnym zdjęciem np. dzieci lub partnera oraz wszelkie ruchome gadżety – spadający brokat, gwiazdki inne świecidełka.

 

2. CZYŚCIK DO TELEFONÓW

Z pewnością większość kobiet zna to uczucie, gdy po kilku minutach rozmowy, podkład lub fluid, wiernie odwzorowuje się na wyświetlaczu smartfona. Po paru ruchach ręką ekran jest zamazany i tłusty, co może irytować. Czyścić do telefonów, to gadżet, którego koszt nie przekracza 2 złotych i bez problemu możemy przypiąć go do naszego aparatu lub nosić w torebce, lub portfelu.


3. RYSIK DO SMARTFONA

Piękne paznokcie to jedno, ale długie paznokcie to kłopot. Telefon rozpoznaje opuszki palców, więc pisanie SMS-ów paznokciami jest praktycznie niemożliwe. Często krótka wiadomość zajmuje nam o wiele więcej czasu, niż powinna. Uniwersalny rysiki z pewnością powinien rozwiązać ten problem.

 
4. UCHWYT DO SELFIE

Żyjemy w czasach, w których zdjęcia dominują nasze codzienne życie. Za sprawą mediów społecznościowych chętnie dzielimy się różnymi fotografiami. Często przedni aparat, którym wykonujemy zdjęcia „z ręki”, ma mniejszą jakość i nie pozwala na to, aby odpowiednio uchwycić cały obiekt, czy sylwetkę. Za sprawą uchwytu do selfie możemy wykonać zdjęcie tylną kamerką bez większego wysiłku, dzięki czemu zdjęcia z pewnością będą wyraźniejsze.


5. BEZPRZEWODOWA PODKŁADKA DO ŁADOWANIA

Zdarza się, że podczas natłoku codziennych zajęć zapominamy naładować telefon. Poza tym smartfon, który jest stale podłączony do internetu, szybko pobiera energię. Nie zawsze mamy możliwość na to, aby podłączyć kabel do gniazdka, czy USB do laptopa, dlatego warto przygotować się każdą ewentualność. Bezprzewodowa podkładka do ładowania z pewnością pozwoli na to, aby w pełni korzystać z telefonu na przykład podczas wizyty w salonie piękności.

6. OPASKA NA RAMIĘ

Podczas wykonywania danej aktywności fizycznej z chęcią słuchamy muzyki, czy korzystamy z aplikacji, które archiwizują nasze działania. Bardzo często jednak nie wiem, gdzie położyć telefon. W kieszeni podczas biegania uciążliwie podskakuje, a podczas ćwiczeń na siłowni, stale musimy go przekładać. Aby uniknąć tego typu problemów, warto zainwestować w elastyczną opaskę na ramię do biegania, która zapewni pełen komfort podczas wykonywania dowolnej aktywności fizycznej.

Akcesoriów do telefonów dla kobiet jest naprawdę wiele, dlatego nie powinniśmy mieć problemu z wyborem jakiegoś ciekawego i nowoczesnego gadżetu.