Karta pamięci do telefonu  

W tej kategorii nie ma produktów.

Karta pamięci SD do telefonu - jakie najlepsze.

Nie jeden raz zdarzyła się nam sytuacja, że pamięć wbudowana w telefonie nie była wystarczająca, staraliśmy się wtedy usuwać niepotrzebne zdjęcia, filmy czy muzykę. Wiemy jednak, że w takich momentach, okazuje się, że wszystko jest potrzebne, a pamięci niestety brak. Co robić w takich sytuacjach? Wyjście jest jedno i bardzo proste, wystarczy zakupić kartę pamięci microSD, która dołoży nam mnóstwo dodatkowego miejsca na nasze pliki. Większość telefonów na rynku obsługuje takie karty, więc nie powinniśmy mieć z tym problemów. Jednak w niektórych tego nie da się
zrobić, jak na przykład w Samsungu Galaxy S6 . Jedynym problemem, dla telefonów, które karty obsługują jest limit, który jest różny w zależności od urządzenia. Jednak minimum dwukrotnie powinniśmy powiększyć swoje miejsce na pliki, więc będzie być to dość duży zastrzyk dodatkowej pamięci.

Producentów, którzy produkują karty microSD jest wiele, różnią się one ceną, wielkością oraz kategorią. W przypadku właśnie kategorii, im wyższy numer, tym karta jest lepsza i nie będzie spowalniać nowszych smartfonów. Jeżeli chodzi o pojemność to jeszcze kilka lat temu mieliśmy karty maksymalnie do 1/2GB, teraz pamięć dochodzi do 1/2TB. Cena natomiast waha się od kilkunastu do kilkudziesięciu czy kilkuset złotych i zależna jest właśnie od kategorii i pojemności. Jest to świetny sposób na poszerzenie miejsca na nasze pliki, szczególnie, że nie jest to duży wydatek, dlatego, jeśli nam go brakuje, to naprawdę polecam zakupić taką kartę.

Model telefonu:

Karta pamięci do telefonu

Popularne