LG G2  

Jest 270 produktów.

Modne etui na telefon LG G2.

Telefony LG są jednymi z najbardziej popularnych na naszym rynku, wiąże się z tym duże zapotrzebowanie na odpowiednie etui, które ochronią je przed uszkodzeniami mechanicznymi. Wychodzimy temu naprzeciw z szeroką ofertą etui dopasowanych do poszczególnych modeli. Wybierając kejs, trzeba dwa razy sprawdzić czy jest on odpowiedni dla danego modelu, bowiem nazwę modelu G2 łatwo pomylić choćby z G3; telefony te jednak nie są identyczne, pomyłka może więc skutkować tym, że będzie wyczuwalne złe dopasowanie, pokrowiec będzie się obluzowywał lub zakrywał wejścia. W tej kategorii proponujemy szereg produktów dedykowanych modelowi LG G2. W zależności od preferencji, można wybrać bumper stworzony z aluminium, a nawet drewna. Gratką dla indywidualistów jest możliwość samodzielnego zaprojektowania niepowtarzalnego etui – wykonamy je na podstawie przesłanego zdjęcia, które tworzyć będzie plecki produktu. Rozwiązanie takie dostępne jest dla LG G2 oraz wybranych modeli, od LG i innych producentów.

Pokazuje 1 - 32 z 270 produktów

Pokrowce na smartfon LG G2.

Dzisiaj nie ma najmniejszego problemu z tym, by mieć w posiadaniu wysokiej jakości smratfona. Oczywiście wszystkie modele są jak najbardziej zróżnicowane między sobą pod względem chociażby niektórych parametrów  technicznych, jak i również funkcjonalności. Jednak w rzeczywistości, już średniej klasy telefon będzie posiadał w sobie wszelkie zadowalające funkcje. Jeśli posiadasz model Lg g2, możemy z powodzeniem stwierdzić, iż posiadamy dla niego wyjątkowe pokrowce oraz etui. Dzięki nim Twój telefon nabierze zupełnie nowego wyglądu, a przede wszystkim będzie idealnie chroniony przed wszelkimi urazami mechanicznymi. Dzięki temu obudowa nie będzie zarysowana, czy też podrapana. Dodatkowo pod obudową nie znajdziesz już nieprzyjemnego kurzu, który jak dotąd gromadził się wchodząc pomiędzy szczelinami. Wybierz futerał, który będzie pasował do Twojego gustu. Każda nakładka wyróżnia się ciekawym wzorem bądź nadrukowaną grafiką. W ten sposób w każdej chwili możesz odświeżyć wygląd swojego urządzenia mobilnego. 

Dane techniczne smartfona LG G2.

Mimo tego, że od premiery LG G2 minęło już bardzo dużo czasu, to nadal jest to wysoko ceniony model zarówno ze względu na swoją wciąż przyzwoitą specyfikację techniczną, jak i ze względu na swoją niemożliwą do przebicia jakość estetyczną. Upływ czasu sprawia jednocześnie, że teraz cenowo ten koreański flagowiec staje się dostępny dla coraz większej liczby osób. Jeśli LG G2 swoim pięknem przykuł naszą uwagę, to czego możemy się po nim spodziewać oprócz dystyngowanego wykończenia z prawdziwej skóry? Przede wszystkim jest to czterordzeniowy procesor o taktowaniu 2,26 GHz oraz 2 GB pamięci RAM, a także 16 GB pamięci wewnętrznej z możliwością dalszej rozbudowy. Do dyspozycji mamy także baterię o pojemności 3000 mAh, czyli całkiem sporo, jak na wyświetlacz 5,2 calowy. Wyświetlacz gwarantuje ostry obraz wysokiej jakości i bardzo dobre kąty widzenia. Całość jest dobrze spasowana i nie skrzypi. Jeśli chodzi o wymiary i wagę, to jest to odpowiednio 138,5 x 70,9 x 8,9 mm oraz 143g, czyli całkiem niewiele, jak na taki wyświetlacz. Parametry techniczne pozwalają na spokojną i wydajną pracę z urządzeniem. W sprzęt ten można spokojnie inwestować bez ryzyka rozczarowania.