Forcell uchwyt samochodowy REGULAR (17 cm)

Zobacz pełny opis >

New

Cena: 47,99 zł

Oceny: 4.85 

Dostępny - pojutrze u Ciebie

30 dni na zwrot towaru, 2 lata rekojmi  >> 

Dostawa od 9,9 zł   >> 

Darmowa wysyłka od 150 zł  >>

Oceny: 4.85 

Dostępny - pojutrze u Ciebie

30 dni na zwrot towaru, 2 lata rekojmi  >> 

Dostawa od 9,9 zł   >> 

Darmowa wysyłka od 150 zł  >>

opineo

Polecane produkty z tej kategorii:
Zobacz wszystkie produkty z tej kategorii

opineo

Uchwyt samochodowy Forcell Regular to praktyczne akcesorium, które umożliwi Ci komfortowe, bezpieczne korzystanie ze smartfona podczas prowadzenia auta. Rozsuwane zaciski o szerokim zakresie rozstawienia i 17-centymetrowe, elastyczne ramię umożliwiają regulację według indywidualnych potrzeb. Produkt 2 w 1 z montażem do kratki wlotu i na szybę.


Solidne wsparcie


Dzięki uchwytowi Forcell będziesz mieć telefon zawsze pod ręką w trakcie każdego przejazdu. Przed rozpoczęciem podróży lub zaraz po jej zakończeniu rozsuwane przyciskiem ramiona pomogą Ci włożyć albo wyjąć telefon. Trwała konstrukcja pozwala zamontować urządzenie pionowo – gniazdo ładowania oraz wejście słuchawkowe pozostaną nieprzysłonięte, dlatego cały czas możesz z nich wygodnie korzystać. Mocne zaciski utrzymają smartfon w stabilnej pozycji nawet podczas dynamicznej jazdy samochodem, a pokrywająca je miękka pianka uchroni Twój sprzęt przed zarysowaniami.


Dobre dopasowanie


Różne możliwości regulacji ułatwiają dostosowywanie uchwytu do własnych potrzeb, co okaże się przydatne w przypadku współdzielenia jednego auta przez kilku kierowców. Rozstaw ramion jest na tyle szeroki (38–107 mm), że bez problemu przymocujesz do niego różnej wielkości smartfony czy nawigacje, a składane dolne podpórki uchronią urządzenie przed przypadkowym wyślizgnięciem się. Długie, bo aż 17-centymetrowe ramię pomoże Ci ustawić urządzenie tak, aby znalazło się na poziomie Twojego wzroku. Śledź trasę podróży, przeglądaj powiadomienia czy przełączaj piosenki na ekranie urządzenia z zachowaniem całkowitego bezpieczeństwa zarówno swojego, jak i pasażerów.


Łatwy montaż


Wykonany z wysokiej jakości tworzywa uchwyt daje Ci kilka opcji montażu. Dzięki regulowanemu ramieniu i wzmacnianej dodatkowym zaciskiem przyssawce można go umieścić na szybie lub gładkiej powierzchni deski rozdzielczej. Jeśli jednak zależy Ci na zminimalizowaniu ewentualnych problemów z widocznością i tym samym zwiększeniu bezpieczeństwa, wystarczy odmontować ramię od uchwytu, a następnie umieścić go w kratce wlotu. W obu przypadkach solidne mocowanie gwarantuje, że nawet przy bardzo wyboistych drogach urządzenie utrzyma się na swoim miejscu i nie ulegnie uszkodzeniu.Specyfikacja:


Kolor: Czarny


Mocowanie: Przyssawka (szyba lub gładka powierzchnia na desce rozdzielczej) i do kratki wlotu


Rozstaw ramion: 38–107 mm


Długość ramienia: 170 mm


W ofercie dostępny także model z ramieniem o długości 27 cm oraz model z montażem tylko do kratki wlotu.