BASEUS uchwyt samochodowy grawitacyjny na szybę / deskę TANK czarny SUYL-TK01

Zobacz pełny opis >

New

Cena: 65,99 zł

Oceny: 4.85 

Dostępny - pojutrze u Ciebie

30 dni na zwrot towaru, 2 lata rekojmi  >> 

Dostawa od 9,9 zł   >> 

Darmowa wysyłka od 150 zł  >>

Oceny: 4.85 

Dostępny - pojutrze u Ciebie

30 dni na zwrot towaru, 2 lata rekojmi  >> 

Dostawa od 9,9 zł   >> 

Darmowa wysyłka od 150 zł  >>

opineo

Polecane produkty z tej kategorii:
Zobacz wszystkie produkty z tej kategorii

opineo

Grawitacyjny uchwyt samochodowy z teleskopowym ramieniem na szybę, kokpit, deskę bądź inną płaską powierzchni. Automatyczny mechanizm zaciskania umożliwia łatwą i szybką obsługę za pomocą jednej ręki. Kompatybilny telefonami o szerokości 65-82 mm.
Grawitacyjna technologia sprawia, że uchwyt zaciska się automatycznie pod wpływem wagi włożonego do niego urządzenia. Mocny zacisk zapewnia stabilizację i bezpieczeństwo telefonu nawet na bardzo trudnej drodze.
Nie wymaga obsługi przy każdorazowym odłożeniu bądź chęci zabrania telefonu. Nie trzeba wciskać żadnych przycisków czy używać rąk do jego rozciągnięcia. Dzięki trójkątnej konstrukcji mocującej i nie rysującej silikonowej macie ochronnej, telefon można trzymać pewnie i bezpiecznie podczas podróży.
Regulacja 360 stopni pozwala ustawiać telefon w dowolnej pozycji, w zależności od naszej wygody i preferencji. Uchwyt możemy użytkować wielokrotnie. Przed zmiana miejsca montażu wystarczy tylko opłukać przyssawkę pod bieżącą wodą, poczekać aż wyschnie i przyczepić ponownie.
Uchwyt posiada dedykowany otwór na kabel ładowarki, który podłączysz bez problemu podczas drogi. Dzięki kompaktowym rozmiarom i swobodnym wyborze montażu uchwyt nie rozprasza i nie zasłania widoku zapewniając pełną widoczność.
Specyfikacja:
Materiał: Aluminium + ABS
Rodzaj montażu: zaciskowe, grawitacyjne
Waga: 192 g
Mocowanie: przyssawka (deska rozdzielcza lub szyba)
Kompatybilność: telefony o szerokości 65-82 mm