Etui na Xiaomi Mi 6 - Ninja Unicorn - Jednorożec.

Zobacz pełny opis >

New

Cena: 36,90 zł

12 osób kupiło 15 sztuk
bezpiecznieBezpieczna transakcja

Oceny: 4.85 

Dostępny - pojutrze u Ciebie

30 dni na zwrot towaru, 2 lata rekojmi  >> 

Dostawa od 9,9 zł   >> 

Darmowa wysyłka od 150 zł  >>

Pomoc >

Wysokiej jakości etui do smartfona Xiaomi Mi 6 zabezpieczy go przed otarciami, rysami i pęknięciami. Wykonane z precyzją otwory na ładowarkę, słuchawki i obiektyw aparatu umożliwią Ci korzystanie w pełni ze wszystkich funkcjonalności, bez konieczności zdejmowania etui. Wykonane z transparentnego i elastycznego silikonu, dzięki czemu zakładanie go jest bardzo proste, a dodatkowo nie zmienia wyglądu i designu telefonu. Kolorowe nadruki w wysokiej rozdzielczości, wykonane metodą cyfrową, nie zblakną z upływem czasu.

  • Wysokiej jakości cyfrowy nadruk
  • Silikonowe elastyczne etui
  • Wycięcia na niezbędne wejścia
  • Ochronny rant na ekran

Więcej wzorów dla Xiaomi Mi 6 znajdziesz TUTAJ

Oceny: 4.85 

Dostępny - pojutrze u Ciebie

30 dni na zwrot towaru, 2 lata rekojmi  >> 

Dostawa od 9,9 zł   >> 

Darmowa wysyłka od 150 zł  >>

Pomoc >

opineo

Polecane produkty z tej kategorii:
Zobacz wszystkie produkty z tej kategorii

opineo

Wysokiej jakości etui do smartfona Xiaomi Mi 6 zabezpieczy go przed otarciami, rysami i pęknięciami. Wykonane z precyzją otwory na ładowarkę, słuchawki i obiektyw aparatu umożliwią Ci korzystanie w pełni ze wszystkich funkcjonalności, bez konieczności zdejmowania etui. Wykonane z transparentnego i elastycznego silikonu, dzięki czemu zakładanie go jest bardzo proste, a dodatkowo nie zmienia wyglądu i designu telefonu. Kolorowe nadruki w wysokiej rozdzielczości, wykonane metodą cyfrową, nie zblakną z upływem czasu.

  • Wysokiej jakości cyfrowy nadruk
  • Silikonowe elastyczne etui
  • Wycięcia na niezbędne wejścia
  • Ochronny rant na ekran

Więcej wzorów dla Xiaomi Mi 6 znajdziesz TUTAJ

SILIKONOWE ETUI DLA XIAOMI MI 6

Xiaomi to producent, który szturmem zdobył serca polskich konsumentów – zrobił to dużo szybciej niż jego krewniak Huawei. Mi 6 to flagowiec od Xiaomi, który oferuje zarówno potężną prędkość oraz super konkurencyjną cenę. Telefon ten to taki mały komputer – warto zatem zadbać o to, żeby szybko się nie zniszczył. Z pomocą przychodzą Nasze produkty – wybierz najbardziej dopasowany do Ciebie!

POKROWIEC DO XIAOMI MI 6 – NA CO ZWRÓCIĆ UWAGĘ?

Xiaomi Mi 6 to flagowiec, więc warto, żeby Twój wybór podkreślił topowość tego modelu – zrobisz to z łatwością, ponieważ mamy kilkadziesiąt różnych wariantów. Xiaomi Mi 6 jest ultra cienki, bo ma zaledwie 7,45mm. Znakiem szczególnym jest podwójny poziomy aparat, który lekko odstaje od bryły smartfona – recenzenci donoszą, że jest to najbardziej newralgiczne miejsce, które można szybko zepsuć, natomiast już nie musisz się o to martwić – Nasze produkty idealnie dopasowuje się do oczka aparatu, dzięki czemu po założeniu go nic nie odstaje i dużo trudniej zarysować szkiełko aparatu!

DLACZEGO WARTO ZAINTERESOWAĆ SIĘ SILIKONOWĄ OCHRONĄ?

Kupowanie flagowych modeli producentów potrafi być bardzo kosztowne – im droższy telefon tym droższa naprawa w przypadku uszkodzeń, poza tym to większa strata pieniędzy, ponieważ urządzenie kupujemy nie po to, żeby się psuło. Chcemy Ci pomóc z naszymi silikonowymi cudami:

  • Tworzywo nie zmieni odczuć premium wynikających z Twojego urządzenia – grubość praktycznie nie ulega zmianie,
  • Etui idealnie okala Twój smartfon, przez co wszystko jest dobrze spasowane, nie ma luzów a kurz nie dostanie się do środka,
  • Dzięki zastosowaniu silikonu wycięcia wokół aparatu czy też gniazda do ładowania urządzenia są precyzyjne co do milimetra, 
  • Nie ma możliwości żeby przy zastosowaniu tego materiału wypadł Ci z dłoni kiedy np. używasz go w założonych rękawiczkach. 
  • Elastyczny materiał nie zmieni Twojego sposobu użytkowania.

 

Zdajemy sobie sprawę, że część klientów kupując nowy telefon sprzedaje stary model. Dzięki zainwestowaniu w etui ochronne jesteśmy w stanie przedłużyć w nieskończoność bardzo dobry stan początkowy urządzenia co jest dobrym elementem sprzedażowym na przyszłość – na aukcjach internetowych urządzenia mobilne opisane „od nowości noszony w etui ochronnym” sprzedają się wielokrotnie lepiej!

 

DO WYBORU, DO KOLORU…

Ochrona ochroną, ale co z indywidualnością Twojego Xiaomi Mi6? Topowy model zasługuje na to, żeby jeszcze bardziej podkreślić Ciebie. Dzięki Naszym produktom uda Ci się dobrać nadruk, kolor oraz krój do Twojego indywidualnego stylu. Setki rozwiązań, dzięki którym możesz zmieniać charakter swojego urządzenia nawet co miesiąc!

MateriałSilikon
Typ etuiZ nadrukiem
Model telefonuXiaomi Mi 6