Platynowany etui to pokrowiec, który swoim kształtem przypomina klasyczne plecki. Jednak to coś zupełnie innego!

Spójrzmy na materiał wykorzystany przez producenta. Etui zostało stworzone z tworzywa TPU – bezbarwnego i elastycznego silikonu. Silikon to na prawdę dobre rozwiązanie: nie odkształca się pod wpływem temperatury i nie matowieje wraz z upływem czasu. Nie ma lepszego rozwiązania dla użytkowników, którzy nie chcą zasłaniać swojej tylnej obudowy. Telefon także wygląda na poręczny i lekki. Kolejną zaletą silikonowego etui jest fakt, że jest lekki oraz cienki, przez co właściwie staje się niewidzialny dla innych. Powiedziałbym nawet supercienki, bo to tylko 0.3 mm!

 

Silikon TPU to materiał transparentny o najwyższej jakości

Kiedyś ktoś pytał mnie, skąd wynika niesłabnąca popularność tego modelu. Wydaje się, że przyczyniły się do tego ścianki boczne etui platynowanego. Zostały pokryte platyną, co sprawia, że telefon wygląda jak designerski gadżet albo model premium. Platyną pokryto także przyciski. Ścianki boczne wraz z silikonowymi pleckami chronią telefon przed zabrudzeniami oraz kurzem. Bez wątpienia platynowane etui podnosi wartości telefon bez drastycznej zmiany jego wyglądu.

Na rynku są także dostępne modele, w których platyną pokryto także plecki telefonu (tzw. modele full). Znajdziemy także takie, w których ścianka tylna urządzenia została pokryta skórą albo wzorami. Te rozwiązania sprawiają, że każdy użytkownik znajdzie odpowiedni dla siebie model etui. Etui platynowane jest dostępne w kolorach premium takich jak: złota, srebra oraz różowego złota. Warto jednak obserwować nowości, model etui jest cały czas ulepszany.

 

O szczegóły warto zapytać sprzedawcę!

Przed wyborem konkretnego modelu warto sprawdzić (po prostu dopytać sprzedawcę) o wewnętrzną stronę etui. Pokrowce, w których wewnętrzna strona jest chropowata, sprawdzają się lepiej niż jego niechropowate odpowiedniki. Chropowata faktura sprawia, że telefon jest dobrze ustabilizowany i lepiej rozprowadza ciepło, które wytwarza smartfon. Twój telefon nie może się przegrzewać!

 

Najpopularniejsze modele

W naszej ofercie znajdziesz etui do modeli 3 gigantów: 

Warto zobaczyć etui dla iPhone’a 6s, którego platynowane ścianki boczne podkreślają design sprzętu, bardzo podobny model jest także dostępny dla telefonu Galaxy J3 2016r, dlatego zawsze sprawdzajmy, czy dany model platynowanego etui pasuje do naszego smarftonu.